Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jak włączyć komputer ?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów jestem nowy na tym forum i znalazlem podobny temat ale nie moge do niego nic dopisac dlatego poruszam jeszcze raz ten temat.

Ja mam audi a4 z 1999r 1,8 T i mam chyba komputer śmie tak twierdziś bo mam taka manetkę

http://moto.allegro.pl/item589521291_przelacznik_kierownicy_audi_a4_sedan_z_komputere.html

ale moje zegary wyglądaja tak (to nie sa dokładnie moje ale chodzi mi głownie o pokazanie tych dwóch lini wyswietlacza u mnie tylko wyswietla temperature na zewnatrz a manetkami nic sie nie przełącza a górny wyswietlacz nic nie pokazuje)

http://moto.allegro.pl/item608828938_biale_zegary_tarcze_audi_a3_a4_real_foto.html

moze ktos mi pomoze uruchomic ten komputer jak go mam oczywiscie??

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo masz zmienioną manetkę albo zegary :cool1: Na jednym z tych pasków(wyświetlaczy) masz temperaturę zewn. a na drugim wyświetlane są przełożenia biegów w autach z automatem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz spróbować podmienić zegary na takie z FISem i zobaczysz czy działa, tyle że zmieniajac zegary musisz zczytać PIN do IMMO który znajduje sie własnie w zegarach. Poszukaj na forum było o tym wiele razy pisane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz tu fisu (komputera) w tych zegarach kolego... manetka przełożona bo może ktoś dokładał tempomat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogle na zdjeciu sa zegary z przed liftu a w twoim 99 rok to juz lift powinien byc

Modele z początku '99 mogą mieć jeszcze liczniki sprzed II liftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...