Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w weryfikwacji własciwych filtrów


fanatyklech

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Przygotowuję się do wymiany filtrów i oleju w swoim Audi.  Korzystałem z kilku stron iparts.pl, czesciauto24.pl, intercars.pl i mam problem z zakupem, właściwego filtra oleju i powietrza do swojej auta ( z filtrem kabinowym i paliwa nie ma problemu) ponieważ wyszukiwarki sugerują zupełnie inaczej wyglądajcie filtry do mojego auta….   Zależy mi na zakupie filtrów marki KNECHT i tak jeden z sugerowanych filtrów do mojego auta ma kształt prostokątny (KNECHT LX2046) a drugi stożkowy (KNECHT LX4249) to samo z filtrem oleju system podpowiada zarówno filtr o numerze KNECHT OX 388D jak również KNECHT OX787D.  Ktoś pomoże i zweryfikuje dla mnie które filtry ostatecznie  będą właściwe dla mojego samochodu?

 

Kod silnika: CSUA, Audi a4 b8 AVANT 2.0tdi 150km (110Kw) rok 2015r

VIN: WAUZZZ8K0FA111414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr oleju - 03N 115 562 B

filtr powietrza - 8K0 133 843 L

filtr paliwa - 8T0 127 401 A

filtr kabiny - 8K0 819 439

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale do czego służy w załączonym komplecie filtra oleju ta mała uszczelka, nigdzie tej informacji nie mogłem znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może błądzę ale jest zupełnie inne rozwiązanie niż w silniku 143 konnym, bo w silniku 150 konnym nie ma tego trzpienia co wchodzi w filtr (nakręcany na gniazdo filtr) , jest taka nazwijmy to siateczka co wchodzi w filtr ale ona znajduje sie w w gnieździe filtra w samym silniku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...