Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3g+ Audi Connect - żadna usługa nie działa


szydlos007

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dołożyłem MMI 3G plus , po połączeniu się z internetem w MMI po wejściu w cokolwiek co wymaga internetu, przez 3 sekundy coś ładuje i  wyskakuje komunikat (jak na zdjęciu) :

"Nie udało się załadować tej strony"

 

Ktoś wie dlaczego ? Domyślam się już że google earth nie działa w rocznikach poniżej 18-tego ale jakieś info o pogodzie czy paliwie powinno działać prawda?

WhatsApp Image 2022-03-02 at 11.27.28.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz założyć konto, zatejestrować się  przypisać Twoje auto po VINie do utworzonego konta. Następnie siebie jako użytkownika głównego a później na niemieckojęzycznej lub angielskojęzycznej stronie Audi Connect wykupić licencję na Audi Connect Navigation & Infotainment. Miesięczny abonament 15,43€, roczny 154,40 €

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego sposobu żeby zrobić weryfikacje konta tylko trzeba jechać do serwisu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnie. Niektórzy muszą inni nie. Ja zadzwoniłem ale znałem mojego rozmówcę. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szydlos007 napisał:

Nie ma innego sposobu żeby zrobić weryfikacje konta tylko trzeba jechać do serwisu ? 

Poczytaj tu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2022 o 18:59, Krzy0 napisał:

Poczytaj tu

 

To jest opcja, którą oferuje też kolega @Deniro

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do ASO i już mnie przypisali jako głównego właściciela pojazdu, dostałem wstępną instrukcje jak wykupić tą licencję, lecz brak takiej pozycji w sklepie odnośnie licencji , patrzyłem na włoskiej ,francuskiej,niemieckiej i angielskiej stronie. Jedynie na niemieckiej jest jakieś Audi Digital twin , a w pozostałych krajach nie ma wogóle nic w tym sklepie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Connect - ceny paliw, pogoda i wyszukiwanie celi online musi działać, bez żadnych opłat i licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po próbie wyszukania celu online wyskakuje komunikat żeby sprawdzić połączenie internetowe - a takowe jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...