Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 minut temu, 07_yeti napisał:

Noo to mega współczuje :kwasny: co się stało?

Po raz 3 jest problem z elektryka auto szaleje mrugaja światła oświetlenie, klima nie gasnie ogólnie z linia can jest problem bo pracuje w jedno przewodowym systemie i sieje zamęt 

Opublikowano

To kto na letnich leci :decayed: ?

Opublikowano
9 minut temu, musti napisał:

To kto na letnich leci :decayed: ?

:hi: już sprawdzone, w razie W dają rade, także może się dodrapie pod górkę :grin:
uU1ORTz.jpg

 

a jak nie ..... to zawsze ktoś pomoże :decayed::grin:

 

Edytowane przez M@rcin

Opublikowano
6 godzin temu, musti napisał:

To kto na letnich leci :decayed: ?

:papa::papa:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, musti napisał:

To kto na letnich leci :decayed: ?

Jak to mówił kolega ,nie ma miękkiej gry :D  lato już dawno założone :banan:

Opublikowano
9 godzin temu, Michu1996 napisał:

Na piątek pogoda jest , trzeba teraz czarować na sobotę :sesese:

1686A7E2-7E6B-445F-B757-818D893F6B1C.png

pamiętam chyba to był 2015 rok.. w piątek przepiękna pogoda i opalanko, a w sobotę.. szukanie gdzie jest auto pod hałdą śniegu ;)

Opublikowano
33 minuty temu, jedrekx napisał:

pamiętam chyba to był 2015 rok.. w piątek przepiękna pogoda i opalanko, a w sobotę.. szukanie gdzie jest auto pod hałdą śniegu ;)

Oby rok 2022 był inny :JC_fan:

Opublikowano
  • Autor

Rok 2022 w ogóle jest inny  :polew:

Opublikowano

Zima...

Opublikowano
49 minut temu, heniog1 napisał:

Zima...

Gdzie:eusathink:

Opublikowano

U mnie pogoda ładna :grin:

Screenshot_20220407_160846_de.wetteronline.wetterapp.thumb.jpg.629dc523e760594e55bd354a8a26fcd7.jpg

Opublikowano

Na spokojnie, jutro wieczorem już nikogo nie będzie interesować pogoda :decayed:

Opublikowano

Jutro wieczorem to nawet lepiej jak spadnie snieg. Będzie się mniej poobdzieranym jak będą ciągnąć do pokoju :polew::polew::polew:

Opublikowano
2 godziny temu, Rob@k napisał:

Jutro wieczorem to nawet lepiej jak spadnie snieg. Będzie się mniej poobdzieranym jak będą ciągnąć do pokoju :polew::polew::polew:

Lepszy poślizg będzie ... :evil::lol1:

Opublikowano
Godzinę temu, Michu1996 napisał:

Lepszy poślizg będzie ... :evil::lol1:

Żonie będzie łatwiej I mniej zdarte buty beda:nabijasie:

Opublikowano
Teraz, Rob@k napisał:

Żonie będzie łatwiej I mniej zdarte buty beda:nabijasie:

Same plusy :radocha:

Opublikowano
14 minut temu, Michu1996 napisał:

Same plusy :radocha:

Żebyś wiedzial

Opublikowano

Kapcie Zima.

Opublikowano

I jak droga?

My w pięć aut już za Krakowem:naughty:

Opublikowano
4 godziny temu, Adam87 napisał:

I jak droga?

My w pięć aut już za Krakowem:naughty:

Które auta dokładnie ? ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.