Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a3 8l 1.8t AUM


Macie

Rekomendowane odpowiedzi

Część wszystkim mam następujące błędy w a3 8l 1.8t aum benzyna gaz mam wypadanie zapłonu itp załączam zdjęcie 

IBB.CO

Image IMG-20220312-145200 hosted in ImgBB

Dzisiaj zrobiłem operację taka że zamieniłem cewki z 1/2 na 3/4 pojeździłem na benzynie 30/40km bład nie wyskoczył co jeśli ponownie wyskoczy? 

Edytowane przez Macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przem8 napisał:

Sprawdź dv i czy nie zasysa korka wlewu oleju. 

Jak dv sprawdzić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Macie napisał:

Jak dv sprawdzić ? 

Wcisnąć grzybek, zatknąć króciec podciśnienia np. palcem, puścić grzybek który ma zassać palec i nie może go do końca wypchnąć sprężyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pelonek1 napisał:

Wcisnąć grzybek, zatknąć króciec podciśnienia np. palcem, puścić grzybek który ma zassać palec i nie może go do końca wypchnąć sprężyna.

Korek nie zasysa podskakuje se 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pelonek1 napisał:

:thumbup1:

A z zapłonem co może być na benzynie nie wyskoczylo muszę na gazie pojeździć i zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Macie napisał:

A z zapłonem co może być na benzynie nie wyskoczylo muszę na gazie pojeździć i zobaczyć

Na początek sprawdź DV jak kolega wyżej pisał oraz szczelność dolotu zrób, wężyk podciśnienia też obejrzyj ten który idzie do zaworu DV.

Uważaj przy ściąganiu przewodu podciśnienia z króćca DV żebyś króćca nie wyrwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz to co napisałem. Jak zasysa korek to zaworek odmy do wymiamy, może powodowac wypadanie zapłonów. Jak wypada na lpg to wina wtryskow albo regulacji albo masz tak zatkany kat że zapłon wypada. Jego błąd też z niczego się nie wziął i może byc tez skutkiem złej regulacji gazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, przem8 napisał:

Sprawdz to co napisałem. Jak zasysa korek to zaworek odmy do wymiamy, może powodowac wypadanie zapłonów. Jak wypada na lpg to wina wtryskow albo regulacji albo masz tak zatkany kat że zapłon wypada. Jego błąd też z niczego się nie wziął i może byc tez skutkiem złej regulacji gazu. 

No z tym katem coś nie tak jest bo błąd po skasowaniu wyskakuje czyżby to ta sonda przed czy za katem planuje założyć emulator czy to pomoże nam korek oleju podskakuje sprawdzałem świece wyglądają tak dodam że na gazie auto nie ma takiego przyspieszenia jak na benzynie być może trzeba na regulację gazu się wybrać 

IBB.CO

Image IMG-20220313-131303 hosted in ImgBB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Macie napisał:

ta sonda przed czy za katem planuje założyć emulator czy to pomoże

Pomoże jak umarłemu kadzidło. Uszkodzony kat trzeba wymienic albo wywalić i usunąc jego diagnostykę w sofcie. Jazda z zapchanym katem zayebie głowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, przem8 napisał:

Pomoże jak umarłemu kadzidło. Uszkodzony kat trzeba wymienic albo wywalić i usunąc jego diagnostykę w sofcie. Jazda z zapchanym katem zayebie głowice.

Co zauważyłem te dwa węże pod kolektorem idzie kolanko i coś jeszcze jeden jest rozwalony drugi sparcialy ma to coś wpływ ? 

IBB.CO

Image IMG-20220228-201750 hosted in ImgBB

 

IBB.CO

Image IMG-20220228-201815 hosted in ImgBB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...