Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line 2.0 TFSI avant White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po b8 przyszedł czas na b9 mały lift 

Szukałem cos z pewną historią i małym przebiegiem i trafiła się używka z pod salonu audi w Kielcach 

2018 rok jeszcze 2 lata gwarancji 

silnik 2.0 TFSI 190 

Kolor biały metalic

s line zewnętrzny

wyposażenie takie raczej normalne fajnie że jest virtual cockpit , światła przód led , tył led z dynamicznym kierunkowskazem , automat  , elektryczna klapa , pakiet oświetlenia , audi drive select , podświetlane progi , pdc przód tył z kamerką

autko z przebiegiem zaledwie 53 tyś 

w planach wpadnie jakieś nowe koło  , jak się znajdzie ładny komplet foteli to bym wsadził , kiera ścięta , czarne emblematy może chromy też  czas pokaże zawsze coś się znajdzie

a tu fotki z zakupu 812EAFDE-507F-4925-A53C-2F7281E39C27.png.3f5acf25ae1f4ff1593e64b6f47ee01a.png4972F2AB-8FAA-4DA8-A782-09E531EF8C08.png.806cecf86d6182da98a936e158fe8a84.pngEBB921CE-5F09-4F72-AEE3-584BA4DCA3CF.png.9bccae28cab4b2cde373874b191fe681.png

1A5BA5FC-878E-452F-9443-4C9A0404B1C0.png

Opublikowano

Zdrowa sztuka. Jak piszesz troszkę do modzić i będzie bajka :oklasky:

Opublikowano

bardzo ladna :) Nie widze bo zdjecia ciemne czy masz aktywny tempomat.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, krystian3769 napisał:

Zdrowa sztuka. Jak piszesz troszkę do modzić i będzie bajka :oklasky:

Dzięki koleszko ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Koalakm napisał:

bardzo ladna :) Nie widze bo zdjecia ciemne czy masz aktywny tempomat.

Nie zwykły ?

Opublikowano
9 minut temu, barca8585 napisał:

Nie zwykły ?

Na pewno? Kratki w zderzaku masz pod radary. 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Muskel1 napisał:

Na pewno? Kratki w zderzaku masz pod radary. 

niby w małym lifcie dawali też takie kratki tylko jako atrapy:facepalm:

Opublikowano

Wstaw zdjęcie jak to wygląda. 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Muskel1 napisał:

Wstaw zdjęcie jak to wygląda. 

Nio tak jak u mnie na foto a tu masz jakie mam manetki 

70DEA86F-B7B1-48E6-AC8D-4E97767F9066.jpeg

Opublikowano

Na górnych fotkach troche za ciemno. Chciaľem zobaczyć jak to wygląda, czy w miejscu radarów jakieś atrapy siedzą?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Muskel1 napisał:

Na górnych fotkach troche za ciemno. Chciaľem zobaczyć jak to wygląda, czy w miejscu radarów jakieś atrapy siedzą?

spoko jutro zrobię zdięcie

Opublikowano

Fajna :thumbup1: niech cieszy i służy jak najlepiej .

Z tymi atrapami  radarów to efekt pandemii i braku elektroniki ;) Nie tylko w b9 tak jest , ale w wielu innych modelach . 

Opublikowano
9 godzin temu, mariusz36 napisał:

Fajna :thumbup1: niech cieszy i służy jak najlepiej .

Z tymi atrapami  radarów to efekt pandemii i braku elektroniki ;) Nie tylko w b9 tak jest , ale w wielu innych modelach . 

Nie no, auto jest z 2018r. wtedy jeszcze nikt o pandemii i braku półprzewodników nie śnił.

Opublikowano

Przejrzałem kilkadziesiąt ogłoszeń i wygląda na to, że w pierwszym polifcie w zderzakach s-line pakowali tylko jeden rodzaj kratek i to te pod radary, niezależenie od tego czy miałeś ACC. W zwykłych zderzakach były 2 rodzaje kratek, z radarami i bez. 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, mariusz36 napisał:

Fajna :thumbup1: niech cieszy i służy jak najlepiej .

Z tymi atrapami  radarów to efekt pandemii i braku elektroniki ;) Nie tylko w b9 tak jest , ale w wielu innych modelach . 

Dzięki to teraz tylko dołożyć radary ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Przejrzałem kilkadziesiąt ogłoszeń i wygląda na to, że w pierwszym polifcie w zderzakach s-line pakowali tylko jeden rodzaj kratek i to te pod radary, niezależenie od tego czy miałeś ACC. W zwykłych zderzakach były 2 rodzaje kratek, z radarami i bez. 

Nio to tak jak mówiłem ?

Opublikowano
7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Przejrzałem kilkadziesiąt ogłoszeń i wygląda na to, że w pierwszym polifcie w zderzakach s-line pakowali tylko jeden rodzaj kratek i to te pod radary, niezależenie od tego czy miałeś ACC. W zwykłych zderzakach były 2 rodzaje kratek, z radarami i bez. 

Tak też mówiłem koledze Patrykowi ? 

Jak zmieniałem dyfuzor na małego lifta to myślałem również zmienić przedni zderzak i robiłem doktorat z uzbrojenia zderzaka. Także jak zupełny laik kupuje ten model to śmiało uczciwy sprzedawca wmówi mu że auto ma radary ?

Opublikowano

No trzeba uważać:wink:

Opublikowano
  • Autor

Macie może jakieś sprawdzone dobre wycieraczki ?

Opublikowano

Bosch

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.