Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line 2.0 TFSI avant White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kurcze u mnie w Legnicy to drogi masakra same dziury zobaczymy trzeba w końcu podjąć jakąś męską decyzje :wallbash:

Opublikowano
9 godzin temu, barca8585 napisał:

kurcze u mnie w Legnicy to drogi masakra same dziury zobaczymy trzeba w końcu podjąć jakąś męską decyzje :wallbash:

Heh. Dobra napisze co znaczaco wskazuje na 19 zamiast 20. Wiec:

19 cali bo:

1. Koszt zakupu felg

2. Koszt zakupu opon

3. Komfort jazdy

4. Wieksza zywotnosc zawieszenia

5. Bardzo ladnie sie prezentuje w A4

20 cali bo:

1. Bardzo ladnie sie prezentuje

END

Naprawde 19 cali w A4 to jest naprawde idealny kompromis przy zachowaniu swietnego wygladu :)

Opublikowano

Dodałbym ewentualną wymianę lub naprawę felgi i tego koszt. Różnie bywa.? Ja poszedłem na łatwiznę i wziąłem 19” GMP Italia. Ot taki kompromis podobny do OEM Audi Sport. Mogę polecić.

 

C7FA5C4B-4963-4F47-A0F0-4DC2682931E9.jpeg

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor

koszty są nie ma co mówić jeszcze się muszę zastanowić co wybrać jutro mały wypad do zakopanego więc zobaczymy jak spalanie tej benzynki :naughty:

Opublikowano
11 godzin temu, vvalery napisał:

Dodałbym ewentualną wymianę lub naprawę felgi i tego koszt. Różnie bywa.? Ja poszedłem na łatwiznę i wziąłem 19” GMP Italia. Ot taki kompromis podobny do OEM Audi Sport. Mogę polecić.

Kurde piekne te felgi :)

8 godzin temu, barca8585 napisał:

koszty są nie ma co mówić jeszcze się muszę zastanowić co wybrać jutro mały wypad do zakopanego więc zobaczymy jak spalanie tej benzynki

Zobacz wlasnie zdjecie kolegi powyzej na 19 jak pieknie wyglada, a i tak profil opony jest niski...

Opublikowano
  • Autor

Morskie oko zaliczone spalanie Legnica - Zakopane jakieś 6,3 normalna jazda bez zmulania i bez szaleństw więc wynik chyba ok jak na benzynkę

IMG_0358.jpg

Opublikowano
22 godziny temu, barca8585 napisał:

Morskie oko zaliczone spalanie Legnica - Zakopane jakieś 6,3 normalna jazda bez zmulania i bez szaleństw więc wynik chyba ok jak na benzynkę

no spalanie super!

Zdjecie super - ale brak auta na zdjeciu ;)

Opublikowano
  • Autor

Nio ciężko by było wjechać ?

Edytowane przez barca8585
Pomylka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felga na lato wybrana tylko teraz 19 czy 20 cali ?

9AF2D908-4320-431B-86AC-9A0D249075BD.jpeg

Opublikowano
9 minut temu, barca8585 napisał:

Felga na lato wybrana tylko teraz 19 czy 20 cali ?

9AF2D908-4320-431B-86AC-9A0D249075BD.jpeg

20:wink:

Opublikowano

Kolego a jeśli można wiedzieć ile dałeś za autko ? Mam podobnie wyposażonego polifta , również biały tylko sedan. Ładne auto niech służy.

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, matbruk napisał:

Kolego a jeśli można wiedzieć ile dałeś za autko ? Mam podobnie wyposażonego polifta , również biały tylko sedan. Ładne auto niech służy.

na pirv wysłałem Ci wiadomość

Opublikowano
W dniu 7.04.2022 o 21:04, barca8585 napisał:

Felga na lato wybrana tylko teraz 19 czy 20 cali ?

9AF2D908-4320-431B-86AC-9A0D249075BD.jpeg

One sa w 19?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kristof91 napisał:

One sa w 19?

nie wiem jak ori ale replika jest tu masz stronke 

CARBONADO.PL

[vc_row][vc_column width="1/4"][vc_empty_space height="10"][/vc_column] <h2 style="text-align: center; color: white;">DOSTĘPNE ROZMIARY</h2> <h3 style="text-align: center; color: white;">18'' x 8,0 |...

 

Opublikowano
1 godzinę temu, barca8585 napisał:

nie wiem jak ori ale replika jest tu masz stronke 

CARBONADO.PL

[vc_row][vc_column width="1/4"][vc_empty_space height="10"][/vc_column] <h2 style="text-align: center; color: white;">DOSTĘPNE ROZMIARY</h2> <h3 style="text-align: center; color: white;">18'' x 8,0 |...

 

Myslalem tez o nich ale daleko im do ori wzoru

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Myslalem tez o nich ale daleko im do ori wzoru

dla Mnie jest ok to szukaj coś innego jest dużo fajnych wzorów i nie musi być ori

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

pomoże ktoś w dobraniu felgi  i opon chodzi Mi o parametry obecnie mam zawieszenie 1BA a chce niżej i padło na sprężyny HR -35 ale wciąż zastanawiam się nad 19 lub 20 i nie wiem o jakich  parametrach szukać zestawu żeby to ładnie wyglądało

Opublikowano

9j et 30-35 bedzie spoko

Ja mam 1BQ i 20x9 et3420220611_155740.thumb.jpg.6444d11a47c0061ed8cb7b863d5a7b3d.jpg

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, kristof91 napisał:

9j et 30-35 bedzie spoko

Ja mam 1BQ i 20x9 et34

spoczko dzieki

20220611_155740.thumb.jpg.6444d11a47c0061ed8cb7b863d5a7b3d.jpg

 

Edytowane przez barca8585

Opublikowano
  • Autor

trochę tu nic się nie działo ale teraz troszkę tamat się ruszył

wymiana oliwy akurat fajne cyferki się trafiły , ozonowanie klimy  , kupione sprężyny HR - 35 jak się uda to wpadną w tym tygodniu a jak nie to dopiero po urlopie ,  nowe koła 19 cali z audi a5 z oponkami Hankook i w środę jadę na ściemę szybek a tu pare fotek

197a632e-9845-46e0-90d3-2b85a5ee50e2.jpg

511516d3-14a0-40a9-96e0-2e3b5b39ad95.jpg

IMG_0921.png

43d87fe6-e0d0-42a8-8c67-45fb09256f0d.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.