Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Projekt na 18 s-line do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. wpadly mi w rece 18tki S-LINE http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2315efdcdd75c08c.html

Chcialbym je zamontowac do mojej b5 sedan http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5598ec391424aa9.html

Felgi bede malowal bo sa porysowane i polerka odpada 9szkoda) tylko teraz prosze o wasze opinie czy malowac je cale w na srebrno? czy tyl czarny a ramiona na zewnatrz srebrne? jakie opony najlepiej dobrac do tych felg szerokosc to 8cali. czy na ori zawieszeniu spasuja one?(wiem ze przy glebie byloby super) jaki najlepiej kolor dobrac bo zwykly srebrny jak na karoserii ma za grube ziarno a proszkowe odpada(duze koszty). prosze o wasze sugestie i propozycje.

Opublikowano

Wg mnie na srebrno całe, opony np 225/40/ r 18 , spasują na ori zawiasie ale efektu takiego nie bedzie jak przy glebie przynajmniej -30mm, malowanie - twój wybór= chodzi o trwałość i jakość , zależy jaki rodzaj wybierzesz .[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 10:50_________________________________________________Widze , że ograniczeniem są dla Ciebie koszty, więc może załóż w tym rokufelgi takie jakie są i zrób sobie glebe ,a przy przypływie gotówki, pomalujesz jak przykazano . To moje zdanie .

Opublikowano

Dokladnie, zamiast malowac zainwestowalbym chociaz w nowe springi zeby auto troche usiadlo.

Jak do tej pory nie jezdziles na tak duzych kolach, to malowanie odloz na najblizsza zime :)

Pomalujesz teraz, cos przytrzesz i bedziesz sie wkurzal :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tak chodzi glownie o gotowke,przy malowaniu kosztem bedzie tylko kupno lakieru poniewaz mam dostep do lakiernika ktory mi to zrobi za free,chodzi mi tez o dobor lakieru zeby nie bylo grubych ziaren,czy taki lakier jest dostepny?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:00_________________________________________________

Dokladnie, zamiast malowac zainwestowalbym chociaz w nowe springi zeby auto troche usiadlo.

Jak do tej pory nie jezdziles na tak duzych kolach, to malowanie odloz na najblizsza zime :)

Pomalujesz teraz, cos przytrzesz i bedziesz sie wkurzal :tongue4:

ale zalezy mi tez zeby nie stracic duzo na komforcie,jak obnize to bedzie taczka.
Opublikowano

Jak przy 18" calach nie obniżysz to będzie wóz drabiniasty. Springi - 20 lub - 30 mm będą git.

Opublikowano

tak chodzi glownie o gotowke,przy malowaniu kosztem bedzie tylko kupno lakieru poniewaz mam dostep do lakiernika ktory mi to zrobi za free,chodzi mi tez o dobor lakieru zeby nie bylo grubych ziaren,czy taki lakier jest dostepny?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:00_________________________________________________

Dokladnie, zamiast malowac zainwestowalbym chociaz w nowe springi zeby auto troche usiadlo.

Jak do tej pory nie jezdziles na tak duzych kolach, to malowanie odloz na najblizsza zime :)

Pomalujesz teraz, cos przytrzesz i bedziesz sie wkurzal :tongue4:

ale zalezy mi tez zeby nie stracic duzo na komforcie,jak obnize to bedzie taczka.

To ten lakiernik nie wie jaki masz kupić lakier ? ( to co to za lakiernik :polew: ) ja oddawałem felgi do lakierowania facetowi który robi tylko przy felgach a nie jest lakiernikiem wszystkiego on wiedział jaką farbę trzeba . Mogę go zapytać jeśli ten Twój nie wie :)

Opublikowano
  • Autor

mozesz zapytac o nr farby, tego mojego nie pytalem jeszcze, ale jak sie tu nie dowiem od kogos co malowal i jest git, to na slowo ludziom nie ufam ze lakiernik mi powie ze taki powinien byc dobry a potem ze oj troche przy gruby metalik. a co myslicie o tym czarnym wnetrzu? moze ono by optycznie obnizylo auto zebym nie musial wrzucac sprezyn -30mm bo to taczka bedzie.

Opublikowano

Nie maluj felg na ciemny kolor skoro masz srebrne auto. Ta felga bedzie u Ciebie ladnie wygladac w ori kolorze.

Jak zmieniasz same springi, to utraty komfortu nie odczujesz.

Poza tym - albo duza felga, albo duzy komfort.

Opublikowano

A ja bym je pociągnął grafitem. W połączeniu ze srebrną karoserią może wyjść ciekawy efekt :wink4:

Równolegle toczy się podobny temat:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_felgi_ori_czarny_mat_co_o_tym_sadzicie-t76624.0.html

Opublikowano

to i ja sie dopisze bo nie chcem zakladac nowego tematu,zakupilem takie fele jak kolega za dobre pieniazki ori 18/40/245 na oponkach nokiana extra load,jezdzilo to w a6,nie spojrzalem przy kupnie na rozmiar opon...z tad moje pytanie czy z przodu nic nie bedzie tarlo przy skrecie i chaczylo na takich oponkach fele 8cala et43,zawias obnizony o 6 cm przod i tyl,

nie chcem narazie zmieniac na 225 bo szkoda mi pieniazkow i musial bym czekac az sprzedam te nokiany...

prosilbym o jakies wskazowki bo chcem zalozyc w sobote te kola

Opublikowano
  • Autor

a jaki nr farby dobrac do tych felg(srebrny) zeby byl dobry.

Opublikowano

to i ja sie dopisze bo nie chcem zakladac nowego tematu,zakupilem takie fele jak kolega za dobre pieniazki ori 18/40/245 na oponkach nokiana extra load,jezdzilo to w a6,nie spojrzalem przy kupnie na rozmiar opon...z tad moje pytanie czy z przodu nic nie bedzie tarlo przy skrecie i chaczylo na takich oponkach fele 8cala et43,zawias obnizony o 6 cm przod i tyl,

nie chcem narazie zmieniac na 225 bo szkoda mi pieniazkow i musial bym czekac az sprzedam te nokiany...

prosilbym o jakies wskazowki bo chcem zalozyc w sobote te kola

Skoro już je kupiłeś to załóż je i zobacz czy będzie coś tarło.

Opublikowano
  • Autor

Nie maluj felg na ciemny kolor skoro masz srebrne auto. Ta felga bedzie u Ciebie ladnie wygladac w ori kolorze.

Jak zmieniasz same springi, to utraty komfortu nie odczujesz.

Poza tym - albo duza felga, albo duzy komfort.

nie chce malowac na ciemny kolor tylko wewnatrz felgi czarne a zewnatrz (ramiona i ranty) srebrne co o tym myslicie? i jak z tym nr farby podesle ktos?

Opublikowano

nie chce malowac na ciemny kolor tylko wewnatrz felgi czarne a zewnatrz (ramiona i ranty) srebrne co o tym myslicie? i jak z tym nr farby podesle ktos?

Kilka osób ma na forum tak zrobione i ładniej wygląda niż całe srebrne także pomysł :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.