Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tuning na 200km AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Lu-Gi

Tylko tyle dodam:

received_550613316377661.webp.f8cfc42b62a759eb015d44b43d91c11a.webp

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.04.2022 o 07:53, Ivanek napisał:

@Lu-Gi

Tylko tyle dodam:

received_550613316377661.webp.f8cfc42b62a759eb015d44b43d91c11a.webp

To jaki intercooler proponujesz ? 

 

 

Opublikowano
6 minut temu, Inte napisał:

To jaki intercooler proponujesz ? 

 

 

550x140x65mm starczy na serię i pierwsze kroki w podnoszeniu mocy, porównanie temperatur względem serii jest na moim profilu. 

Firmę wybierz na jaką Cię stać, jak włożyć jrspec/fmic to też będzie działać, to najpopularniejsze rozwiązanie. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.04.2022 o 19:30, Ivanek napisał:

550x140x65mm starczy na serię i pierwsze kroki w podnoszeniu mocy, porównanie temperatur względem serii jest na moim profilu. 

Firmę wybierz na jaką Cię stać, jak włożyć jrspec/fmic to też będzie działać, to najpopularniejsze rozwiązanie. 

Ostatnie pytanie:

Nie będzie on za duży i czy  nie będzie efektu Turbo dziury

Bo znalazłem trochę mniejszy o wymiarach rdzenia 300 ×155×65 z fmic  może też by dał radę ?

Wydajność 250KM

Opublikowano
27 minut temu, Inte napisał:

Ostatnie pytanie:

Nie będzie on za duży i czy  nie będzie efektu Turbo dziury

Bo znalazłem trochę mniejszy o wymiarach rdzenia 300 ×155×65 z fmic  może też by dał radę ?

Wydajność 250KM

szkoda kasy i czasu na takiego pedała.

Po raz drugi zapraszam do mojego wątku, ale pokrótce opiszę.

Zmieniłem seryjnego piździka na fmic o podanych wyżej wymiarach - strojenie tutaj nie jest konieczne ale można (ja zrobiłem), ogólnie to sama zmiana bez ruszania softu dała tyle, że mogłem deptać gaz w opór i on cały czas chciał jechać - dobra z umiarem on ma niecałe 170KM, licznika nie zamknie więc nie napalaj się, ale po prostu takie nawet dynamiczne ruszanie spod świateł chwile to jednak była różnica. Po korekcie przybyło max 30Nm ale przy około 2100 rpm doszło jakoś 80Nm, to jest bardzo duża różnica i auto ciągnie jeszcze bardziej od dołu, moment jest jeszcze bardziej wypłaszczony.

Ten co mam jest chyba ostatnim takim bardzo uniwersalnym i mało inwazyjny bo trzeba przyciąć właściwie tylko zderzak od środka (na pewno w sline). 

Reasumując:

Nie turbo dziura się nie zrobi, u mnie silnik gdy ma obroty powyżej 1500 rpm reaguje natychmiastowo na gaz jak w wolnossaku.

300x155x65 też da radę ale to jak już uważasz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.