Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b6 1.8t bex pulsacyjnie przyśpiesza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie logi 

wrzucam 115 . 02. 118 na 3 ,4 ,5 biegu  lpg  jutro może zrobie normalne pozostałe logi 

LOG.TUNEZILLA.COM

 

nie jest to jakoś bardzo wyczuwalne ale powyzej np4tys czuć czasami ze ciągnie mocniej potem słabiej jak bym odpuścił ze 2%gazu i znowu ciągnie na pb i lpg tak samo 

 

temat świeży dopiero obserwuje co sie dzieje ale jeszcze mi sie przypomniało jak np na 3 biegu ciągne np do 5tys obr i puszcze gaz to wydaje mi sie ze spalanie dajmy na to z  np 30l spada do 20 potem 15 potem 3 i zero zamiast od razu odciąć do zera musiał bym przyobserwować czy obroty też wolniej spadają wtedy 

 

podejrzenia n75 albo zawór dv ???

Opublikowano
  • Autor

N75 może być uszkodzony nawet jeśli nie przeładowuje? można go jakoś sprawdzic? 

Opublikowano

Przecież masz przeladowania i skoki w doładowania. Jedynie podmiana n75. 

Opublikowano
  • Autor

N75 oryginal czy zamienniki są okej ?

Opublikowano

Spróbuj to się dowiesz :D

 

Tylko OE 

Opublikowano

Ewentualnie pierburg z opla 2.0t ale może być potrzebna korekta softu. 

Opublikowano
  • Autor

ogólnie to tak dzisiaj jak robiłem logi to zero objawów ... dziwne   

n75 na testach vcds cyka 

 

log lpg tylko pierwsza górka do analizy nie wyłączyłem loga 

LOG.TUNEZILLA.COM

 a tutaj 4,5,6 bieg 

 

LOG.TUNEZILLA.COM

 

 

Czy ten n75 jest od bexa 058906283c taki mam założony 

Edytowane przez adioss995

Opublikowano

Wszystkie 1.8t mają takie same n75.

Gaz masz do regulacji. Jak objawy nie są powtarzalne to może jakaś nieszczelność albo sprawdź po dłuższej jeździe czy się nie nasilają.

Jak chcesz diagnozować turbo to tylko 115+118 i logi rób na pb.

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie co do regulacji gazu to chyba musiał  by mi ktoś pomoc podpowiedzieć bo jak ustawiłem gaz że wszystko było podczas logów w granicach +-3 gdzie wiadomo logi robi się przy pełnym bucie tak jak przy normalnej jeździe jak patrzyłem na sonde to było +10 albo w 80%obciążenia też ta sonda inaczej pracowała i średnie wychodziła np +7

 

Wiem że gaz się ustawia  nie tylko na tych kropkach ale też wpisuje się wartości w blokach tam są jakieś kolory itp ale tego nie ogarniam i narazie mam ustawione tak jak widzisz  a w bloku 32 średnia mam Tak-3, -0.8

 

Okej będę to obserwował 

Opublikowano
32 minuty temu, adioss995 napisał:

Ogólnie co do regulacji gazu to chyba musiał 

Staga masz? Odezwij się na pw.

Edytowane przez przem8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.