Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bke brak mocy


Panreciu

Rekomendowane odpowiedzi

b7 1.9 bke przestało jechać, okazało się, ze stanęła turbina. Na chwile obecna zaślepiony egr, wyczyszczony cały dolot, nieszczelności zniwelowane; n75, g70, map, sprawne, zaworek zwrotny podciśnienia sprawy.Turbo wsadzone obecnie z awx, nie ma dołu. Góra tez całkiem słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2022 o 13:58, Panreciu napisał:

b7 1.9 bke przestało jechać, okazało się, ze stanęła turbina. Na chwile obecna zaślepiony egr, wyczyszczony cały dolot, nieszczelności zniwelowane; n75, g70, map, sprawne, zaworek zwrotny podciśnienia sprawy.Turbo wsadzone obecnie z awx, nie ma dołu. Góra tez całkiem słaba.

Jak się wsadzi większe turbo to tak może być więc czeka Cię wizyta u jakiegoś tunera. Nie wiem czasem czy nie musiał byś wsadzic też map sensora z AWX i czy on tam w ogóle będzie pasował rozmiarem w rurę. Z EGR też tam miały bke jakieś problemy ale nie miałem tego nigdy więc musiał byś poczytać. Pytanie jeszcze jedno, dlaczego stara turbina stanęła. Musi być jakaś przyczyna zapewne w smarowaniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u tunera jest konieczna aczkolwiek ja wsadzając do swojego BKE turbinę z AWX nie odczułem jakiejś większej różnicy może tam max 200 obrotów dobijała dopiero ciśnienie, góra chyba nawet się poprawiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...