Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z bluetooth MMI 3G BASIC


gregor_gg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Szukałem na forum ale podobnego tematu nie znalazłem. Mam taki problem z bluetooth. Wsiadam do auta, telefon łączy się normalnie. Ale gdy dzwonię do kogoś albo ktoś do mnie zaczyna dziwnie charczeć i rozłącza mi połączenie z autem. Później muszę ręcznie łączyć telefon z autem. Czasami za drugim razem jest ok ale czasami problem powtarza się kilka razy pod rząd. No i nie zawsze występuje ten problem, ale nie zauważyłem jakiejś zależności. Telefon też odpada bo w innym aucie jest ok. Czy miał może ktoś taki bądź podobny przypadek i udało mu się go rozwiązać? W sumie zakupiłem już nowe urządzenie MMI tylko teraz znowu pytanie co trzeba zrobić po wymianie na inne takie same urządzenie? Czy tylko kodowanie VCDSem wystarczy czy jeszcze trzeba coś robić? Moje auto to Audi A4 B8 po lifcie z 2013r. Nr MMI - 8R1035654B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj z innym telefonem, pomimo tego, że ten w innym aucie działa. Podłącz auto pod komputer i sprawdź czy są w sterownikach zapisane jakieś błędy.

Przy wymianie MMI trzeba będzie ściągnąć ochrone komponentu,  dopasować kodowanie, adaptację i w zielonym menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, spróbuje z innym telefonem. A napisał byś jeszcze odnośnie wymiany jak konkretnie to zrobić? Czy VCDS wystarczy czy będzie potrzebny może VAS? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vcdsem nie ściągniesz ochrony komponentu jedynie kodowanie i adaptacje. Musisz szukać kogoś w okolicy żeby Ci ściągnął. Jest to źródłem utrzymania wielu osób i nikt na forum Ci nie napisze jak to zrobić. Trzeba mieć sprzęt i wiedzę do tego

Zanim wywalisz stare mmi zapisz sobie aktualne kodowanie, adaptacje oraz zrób zdjęcia ustawień z zielonego menu aby wszysto tak samo ustawić w nowej jednostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...