Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek płynu do spryskiwaczy z lewego nadkola


Tomaszq91

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam taki problem - nie mogę wlać więcej niż 0,5-1l płynu bo wylewa się z lewego błotnika, dokładnie spod chlapacza. Oczywiście jak przekrocze powyższą wartość. Ostatnio w "Wojnach samochodowych" widziałem jak p. Przemek w Seacie wymienił w tymże miejscu jakąś pompke co doprowadza płyn do reflektorów. I co istotne, ta pompka kosztowała grosze. Tylko teraz pytanie czy ta "motoryzacyjna ukryta prawda" to dobry wzorzec do naśladowania i czy Seat, mimo że też "Vag" to jednak zupełnie co innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć lewe koło i zdemontuj nadkole ,parę wkrętów,  dostaniesz się do zbiorniczka spryskiwaczy i będziesz widział gdzie cieknie Jak masz PDC z przodu to sprawdź połączenia od zbiorniczka w stronę zderzaka .Nie ma dużo roboty z tym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uderzyłeś w nic? Często pęka ten zbiorniczek ale równie dobrze jakaś przejściówka mogła pęknąć i przy konkretnym poziomie płynu, ciśnienie samo znajduje ujęcie. Z tego co kojarzę to tam te pompki są obok siebie na praktycznie tym samym poziomie. Jak po wlaniu litra cieknie to bardziej pasuje mi na pęknięcie zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie od strony nadkola, to jeszcze można wyciągnąć lewą lampę i będziesz miał widok na zbiornik od przodu i na pompki spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...