Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie startuje klima


Ununnil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dziś podjechałem na dobicie klimy bo myślałem, że w tym będzie problem ale po podłączeniu do maszyny widziała włączoną klime jako niewłączoną a ciśnienie normalnie się wyświetlało, komputer nie pokazuje żadnych błędów. Ktoś się spotkał z czymś podobnym?  W zeszłym roku robiła szopki i włączała się i wyłączała sama pomimo, że przycisk był ciągle podświetlony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Langista napisał:

Ile czynnika weszło i jakie ciśnienie podczas pracy?

Koleś powiedział, że nie nabije mi klimy jeśli się nie włączy. Przycisk AC był podświetlony a on powiedział, że ta maszynka nie widzi tego i nie ruszy. Ciśnienia szczerze mówiąc nie sprawdzałem samemu bo stałem trochę od samochodu ale powiedział mi, że jest odpowiednie żeby wystartowała i coś innego jest zepsute

 

Rozkręciłem przód i sprawdzałem ten zawór przy chłodnicy i nawet zamówiłem nowy z firmy HELLA bo słyszałem, że można go montować (jeśli to nie będzie to to mogę go zwrócić). Teraz czytałem jeszcze o czujniku jakości powietrza ale dziwi mnie to, że nic komp nie pokazuje przynajmniej ten który był u nich na miejscu

Edytowane przez Ununnil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź fachowca od klimy, który potrafi coś więcej niż podpiąć maszynę. Przyczyn może być dużo - zerwane sprzęgło sprężarki ( o ile tu takie jest), spalony bezpiecznik od wentylatorów, uszkodzony czujnik klimatyzacji, itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...