Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Błędy w ASB - wchodzi w tryb awaryjny


KAROLZORY

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WYMIENIALEM PRZEDNIE WAHACZE Z PRAWEJ STRONY I SAMOCHOD BYL NA PODNOSNIKU. PO JAKIMS CZASIE CZYLI PO WYJEZDZIE Z WARSZTATU SKRZYNIA WLACZYLA MI SIE W TRYB AWARYJNY PO KILKU PRZEKERCENIACH STACYJKI WYSKOCZYLA Z DANEGO TRYBU W NORMALNY. JEZDZILEM TYDZIEN BEZ PROBLEMU PO CZYM WSKOCZYLA MI NAGLE W CZASIE JAZDY W KORKU ZNOWU W TEN TRYB KILKA RAZ PRZEKRECILEM STACJKE I PO JAKIMS CZASIE JAZDY WSKOCZYLA W NORMALNY . PO PODLACZENIU POD VAGA WYSKOCZYLO MI POWIADOMIENIE ZE WYKRYTO BLEDY:

00638 SILNIK/ SKRZYNIA BIEGOW POLACZENIE ELEKTRYCZNE 2 , 03-00- BRAK SYGNALU

00297 CZUJNIK OBROTOW SKRZYNI BIEGOW -G38 , 03-10 BRAK SYGNALU -SPORADYCZNY

prosze o pomoc mianowiscie czy moze byc to powodem poprzedniego wskoczenia w tryb awaryjny ktorego moglo byc powodem przechylenie samochodu podczas wymiany wahaczy i przechyleniem oleju w skrzyni. czy po skasowaniu tych bledow moze wyniknac jakis problem ?? czy powodem wyskoczenia tych bledow moglo byc to co pisalem czy to problem z tym czujnikiem lub cos innego ??prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam

* czytałeś regulamin i punkt dotyczący pisania wielkimi literami ? Następnym razem będzie ostrzeżenie - Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalistyczny warszat polecam - nie wszystko co jest nie tak w skrzyni pokaze Ci VAG.

Mozliwe ale to tylko domysly ze masz za malo oleju w skrzyni a jesli tak to szybko to trzeba zrobic - oczywiscie najlepiej wymienic przepracowany na swiezy.

Przy okazji zwroc uwage czy w starym oleju nie ma opilkow metalu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicy nie rozłączali kostek od skryzni biegów w trakcie wymiany wahaczy? Wyrzuca błąd brak sygnału, jakby nie było kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...