Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła przeciwmgielne przednie


wojtek79

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym założyć w mojej A4 światła przeciwmgielne do przodu. Mam model 95 więc te od modelu 99 nie pasują. Proszę Was o poradę jakie halogeny najlepiej spasują żeby ładnie wyglądało i oczywiście będą dobrze oświetlać drogę.

Co myślicie o "soczewkach"? Dobrze oświetlają droge we mgle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model sprzed Liftu z 99roku miały halogeny zintegrowane w przedniej lapie, więc może zmiana lap?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana lamp mnie nie satysfakcjonuje. Po pierwsze za drogo to wyjdzie a po drugie światła przeciwmgielne sa wskazane jak najniżej więc jak mam dorabiać halogeny to wolę w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze wymienic na te po II lifcie wraz z kratkami w zderzaku. porownam je i sprawdze czy taka koncepcja jest mozliwa.

PS. Jak jestes z KCH to czemu jeszcze nie odwiedziles nas na spocie?? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kolega szymek napisał jak zamontować halogeny w audi A4 z 1995 roku

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kolega szymek napisał jak zamontować halogeny w audi A4 z 1995 roku
tylko trzeba sie troszkę bardziej postarac przy wycinaniu otworow w kratkach to dość lipnie te wyglądają :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zeszliście na temat świateł do jazdy dziennej a ja prosiłem o informację na temat świateł przeciwmgielnych, żarówka H3 55W.

Światła do jazdy dziennej i światła przeciwmgielne to dwie różne rzeczy (inne użebrowanie kloszy w lampie i inne żarówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo zastanawiałem się jak ugryźć temat halogenów przeciwmgielnych. Przesyłam owoc mojej 2 godzinnej pracy i 100% receptę na posiadanie halogenów.

audiklubhalogeny.jpg

Kupiłem halogeny z ramkami z modelu 2000-2001. Ramkę należy troszkę zaokrąglić na szlifierce przy rogach które w 2001 wersji są ostre a w starszych zaokrąglone. Tej operacji wcale nie widać ponieważ ramka ukrywa się głęboko w zderzaku. Nie ma mocowań wiec halogeny do ramki przykleiłem najmocniejszym czarnym sylikonem. Ramka do zderzaka została przymocowana na specjalne czarne wkręty do plastiku. Z okablowaniem niech pomoże ktoś inny... miałem org. instalacje pod halogen, gdyż wcześniej miałem halogeny w lampach po wymianie na ringi zamontowałem jak widać z powodzeniem w zderzaku. Piszę o tym gdyż prawie wszyscy na forum pisali iż te kratki nie podejdą z wyższych modeli a naprawdę śladu po przeróbce nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mocowań wiec halogeny do ramki przykleiłem najmocniejszym czarnym sylikonem.
:twisted: ciekawi mnie jak to ustawiasz aby świeciły prawidłowo a nie po oczach
z modelu 2000-2001
tak dla ścisłości to po drugim lifcie 1999-2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na diagnostyce i po zamontowaniu na oślep były idealnie ustawione nic nie musiałem robić może miałem szczęście a może już tak są dopasowane.
aż nie wiarygodne ale nie pozostaje nic jak tylko pogratulować :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na diagnostyce i po zamontowaniu na oślep były idealnie ustawione nic nie musiałem robić może miałem szczęście a może już tak są dopasowane.
aż nie wiarygodne ale nie pozostaje nic jak tylko pogratulować :cool:

a co niby pokazało na diagnostyce - nie ma czegoś takiego jak ustawianie halogenów.

ps. zdeniu: potocznie mówi się drugi lift ale w praktycznie był tylko jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co niby pokazało na diagnostyce - nie ma czegoś takiego jak ustawianie halogenów.

no to jesteś w wielkim błędzie bo na każdej stacji ustawią halogeny

poza tym do ich ustawiania służą śruby regulacyjne tak samo jak w reflektorach

ps. zdeniu: potocznie mówi się drugi lift ale w praktycznie był tylko jeden

ale o co chodzi bo nie wiem po co mi to piszesz :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...