Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Interfejs diagnostyczny VAG wybrać? Nie za miliony


Skoku

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pytanie zgodnie z tytułem. Szukam interfejsu i polecono mi OBDeleven. W tego co widzę to koszt średnio 300zł + jakieś wykupienie kredytów za kolejne 100zł. Ja potrzebuję tylko tej kostki, aby usunąć błąd który pewnie mi już nigdy nie wyskoczy i zastanawiam się czy jest jaki tańszy zamiennik? Ktoś coś podpowie?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego? Do Poloneza, do furmanki, do roweru? Profil nie uzupełniony i w poście 0 informacji. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanie wszelakich wyszukiwarek pokroju google albo okna wyszukiwania na forum widzę że przerasta wiele osób a forma grzecznościowa pokroju przepraszam czy jest ktoś mi wstanie pomóc całkowicie odeszła do lamusa. Teraz to tylko dej mi bo mi się należy...Zero wysiłku chęci czy kultury. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, natomiast takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zacznę od początku.

Dzień dobry

1. Przepraszam, że nie jestem w stanie dopasować się do wszystkich typów osobowości.

2. Przepraszam jeżeli niepotrzebnie przeprosiłem w punkcie 1.

3. Szukam kostki do Audi, ale myślałem, że skoro jesteśmy na forum Audi to jest to oczywiste. Przepraszam, że tak pomyślałem.

4. Profil próbowałem uzupełnić kilka razy, ale niestety nie umiem. Może to dziwne, ale w tej kwestii jestem a-techniczny. Za to też przepraszam. 

5. W poście 0 informacji?  Z wiadomości zrozumiałem, że brakuje tylko marki auta, a reszta informacji jest, ale może się mylę za co też w ogromnym żalem przepraszam. 
 

Wasze 2 posty to wcale nie jest jakieś wyolbrzymianie pierdół, wcale tak tego nie odbierajcie. Stworzyliście u mnie tak duże poczucie pokory, że ja ciee... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Skoku napisał:

Szukam kostki do Audi, ale myślałem, że skoro jesteśmy na forum Audi to jest to oczywiste. Przepraszam, że tak pomyślałem.

A jakież to audi, model, rocznik? k**wa, naprawdę ciężko napisać?

Jak szukasz najtańszej kostki to kup byle gówno pod obd za 50zł i aplikacja na telefon. Tyle, że nie zawsze wszystko tym odczytasz i skasujesz. Tańszych opcji nie ma, a najlepiej to klon hex-can albo vcds z forum i kabel od viakena ale nistety wróżką nie jestem i nie wiem co masz za rocznik więc dopasuj sobie coś wg potrzeb. Jak nie potrafisz uzupełnić profilu to nie wiem czy sobie poradzisz z usuwaniem błędów :grin:

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zero informacji na temat pojazdu.

Nie ma się co unosić kolego. To, że jesteśmy na forum A4 nie znaczy, że wszyscy tu mają A4. Jest wiele osób tutaj zarejestrowanych, którzy posiadają nie tylko inny model Audi niż A4 ale także inne marki. Podanie zatem marki, modelu i przede wszystkim rocznika jest kluczowe, gdyż są różne protokoły komunikacji i nie każde narzędzie diagnostyczne obsłuży wszystkie modele i roczniki. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil uzupełniłem. A4 B9. Nie unoszę się. Męczy mnie ocenianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2022 o 09:22, przem8 napisał:

A jakież to audi, model, rocznik? k**wa, naprawdę ciężko napisać?

Jak szukasz najtańszej kostki to kup byle gówno pod obd za 50zł i aplikacja na telefon. Tyle, że nie zawsze wszystko tym odczytasz i skasujesz. Tańszych opcji nie ma, a najlepiej to klon hex-can albo vcds z forum i kabel od viakena ale nistety wróżką nie jestem i nie wiem co masz za rocznik więc dopasuj sobie coś wg potrzeb. Jak nie potrafisz uzupełnić profilu to nie wiem czy sobie poradzisz z usuwaniem błędów :grin:

Dzięki za pomoc. Mam pożyczoną kostkę OBDeleven i usunąłem sobie już sam błędy więc poradzę sobie. Więcej wiary w człowieka, mniej kpin... tak po koleżeńsku radzę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wcześniej dostosował się do regulaminu i obyczajów panujących na forum to bylaby inna gadka. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, gdyby profil był od początku uzupełniony nie było by dyskusji, bo wiadomo od razu  że chodzi o platformę MLBevo i jakie narzędzia diagnostyczne ją obsługują. W każdym razie będzie to w przyszłości pomocne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...