Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie Projektory bi Led A4 B6


Dbaluch

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Ivanek napisał:

W teorii możesz spróbować dać komuś by zrobił Ci BILED (znam pewnego człowieka który robi to dobrze), jeśli Ci się nie spodoba to po prostu sprzedaj te lampy komuś i leć w BIXenon... 

Moim zdaniem po tej pierwszej modyfikacji będziesz na tyle zadowolony, że przejdzie Ci ochota na dalsze grzebanie przy przednich światłach, tylko nie skąp na projektory za 200zł z Chin :) 

Pochwal się  o kim mowa , robiłeś u niego swoje lampy czy  ktoś  ći go polecał ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 16:14, Ivanek napisał(a):

W teorii możesz spróbować dać komuś by zrobił Ci BILED (znam pewnego człowieka który robi to dobrze), jeśli Ci się nie spodoba to po prostu sprzedaj te lampy komuś i leć w BIXenon... 

Moim zdaniem po tej pierwszej modyfikacji będziesz na tyle zadowolony, że przejdzie Ci ochota na dalsze grzebanie przy przednich światłach, tylko nie skąp na projektory za 200zł z Chin :) 

 

W dniu 29.06.2022 o 20:40, Dbaluch napisał(a):

Pochwal się  o kim mowa , robiłeś u niego swoje lampy czy  ktoś  ći go polecał ? 


Podbijam ;)
Szukam kogoś, kto ogarnie mi lampy w A4 B6. Obecnie jest H7, szkło reflektora jest w BDB stanie, ale coś lewa lampa nie trzyma regulacji gór-dół - da się ją podciągnąć do góry, ale od wstrząsów znów opada. No i soczewki już trochę takie mleczne są a że już kiedyś rozklejałem lampy w A6 C5 i nie skończyłem, to wolałbym to komuś oddać do porządnego ogarnięcia.
Mam projektory Ronan ale 3.0 cala, więc dupne i nie wiem czy się nadadzą (+ adapter do lamp A6)
 

WhatsApp Image 2022-11-20 at 15.54.45.jpeg

WhatsApp Image 2022-11-20 at 15.54.43 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-11-20 at 15.58.02.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.FACEBOOK.COM

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

 

On mi robił, dosłownie miesiąc temu co pisałem na swoim temacie 

IMG_20240222_20430696.thumb.jpeg.377d909357120cf08e26e34f068d60f1.jpegIMG_20240222_20431034.thumb.jpeg.ecb56c16371e1b2a4ad64dafb7a43cac.jpeg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...