Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa prawy tylny kierunkowskaz


zarow80

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest tu jakiś magik???
Nie działa lewy tylny kierunkowskaz powyżej 26 stopni na zewnątrz ? gdy spadnie jest ok,opis problemu żeby ułatwić pomoc
1.Nie ma napięcia na przewodzie
2.Masa jest
3.wymienilem moduł haka sugestia elektryka dalej to samo
4.po przepuszczeniu na krótko przewodu od prawego przedniego mruga ale szybko taki sam objaw jak spalonej żarówki na desce komunikat
5.nowa żarówka
Dziś wymieniłem jeszcze włącznik awaryjnych bo tam jest przerywacz dalej to samo ,więc może ktoś podpowie od którego miejsca idzie prąd do lampy bym mógł znaleźć przyczynę lub puścić nowy przewód bezpośrednio

Edytowane przez zarow80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokąd idzie przewód jest zależne od tego czy masz MCE wersji low czy high. Wrzuć pełny autoscan. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Muskel1 napisał:

Dokąd idzie przewód jest zależne od tego czy masz MCE wersji low czy high. Wrzuć pełny autoscan. 

Sory ale jestem laikiem w tym temacie i nie wiem co i jak mam to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz auto pod komputer diagnostyczny, uruchom diagnozę czyli autoscan i wynik tego (protokół diagnozy) tutaj wrzuć jako plik .txt. W protokole diagnozy znajdują się informacje min. jakie masz sterowniki w aucie. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli fis wyświetla informacje o żarówce, choć nie spotkałem się nigdy z komunikatem o nowej żarówce, to mce jest w wersji high

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał:

Jeżeli fis wyświetla informacje o żarówce, choć nie spotkałem się nigdy z komunikatem o nowej żarówce, to mce jest w wersji high

Komunikat jest z informacją że nie działa jedna z żarówek w momencie problemu jak i również gdy problem występuje a połącze na krótko prawym przednim kierunkowskazem.Przypominam problem występuje tylko powyżej 26 stopni gdy jest chłodniej wszystko jest ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy gniazdo żarówki jest czyste, czy może okopcone, co by wskazywało na słaby styk. 

Zajrzyj w rozpiskę mce i w momencie kiedy wystąpi problem sprawdź odpowiednie "wyjście" z modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...