Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wydech aktywny b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poniżej budowa wydechu a4 b6 1.8t Avant .

2x tłumik RM Motors końcowe 

2x rezonator BAQ exhaust

2x przepustnica turbo worka 

1xDP ( 3 cale , mój błąd )

1xBandaż 

 

Rury- nie pamiętam ile metrów zeszło . 

Budowa jest od DP 3 cale , zejście na 2.5 cala a na końcu 2.25 bodajże .

 

Poniżej parę fotek

Wydech był budowany wraz z kolegą , który ma o tym wszelakie pojęcie. Bez niego ,na pewno by to nie powstało :)

Koszt , który poniosłem to około 3500 zł , 

Rury udało się kupić po taniości , nie polerowane . Polerowane były przez Nas . 

 

IMG_20211217_120027.jpg

IMG-20220703-WA0018.jpg

IMG-20220602-WA0007.jpg

received_862506721098479.jpeg

IMG-20220526-WA0007.jpg

IMG-20220526-WA0005.jpg

IMG-20220525-WA0030.jpg

IMG-20220525-WA0031.jpg

IMG-20220527-WA0028.jpg

Edytowane przez Koziar993

Opublikowano

Bardzo dobra robota, a jak chodzi na zamkniętym?

Opublikowano

O panie bardzo ładnie wykonane:) też właśnie o takim myślę to mojego Cabrio jak będę zakładał Quattro, proszę nagraj jeszcze filmik jak klapy zamknięte.

Które to dokładnie są  rezonatory i tylne puszki,  Proszę podeślij link.

Edytowane przez morelo

Opublikowano
  • Autor
BAQ-GARAGE.PL

Rezonator najwyższej jakości. 100% stal kwasoodporna.
RM-MOTORS.COM

Uniwersalny, tłumik eliptyczny E001 - kup online. Oficjalny sklep internetowy producenta RM Motors.

Ale nie jestem pewny tych końcowych , cholerka nie pamiętam dokładnych wymiarów ?

 

Filmik średnio nagrany z otwartych i zamkniętych , kiedyś zrobię lepszy

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Fajnie to nawet brzmi ale szczerze, różnica marginalna przy zamkniętych klapach :whistling: Ciekawe jakby to brzmiało z katalizatorem :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Langista napisał:

Fajnie to nawet brzmi ale szczerze, różnica marginalna przy zamkniętych klapach :whistling: Ciekawe jakby to brzmiało z katalizatorem :eusathink:

Masz rację , różnica jest niewielka a raczej była . Filmy były nagrywane , zaraz po gotowym wydechu, jak się wszystko nagrzalo , poprzepalało to różnica jest znaczna . Nagram jak znajdę chwilę w tunelu, na otwartych i zamkniętych raz jeszcze. 

Opublikowano

Ja mam teraz środkowy turboworks do niego wchodzi 3 calowa rura a od niego idą na 2,75 i dwie puszki buzzer,  do 3000 jest naprawdę bardzo fajnie, ale od 3000 do odcinki to tak dre jape Że tym kabrioletem po przejechaniu 150 km ma się dość i później na drugi dzień cały dzień w głowie buczy,  Co mnie podkusiło by takie ustrojstwo wepchać,  ale to chyba środkowy buczy no i 3 cale tu chyba jest ogromny rezonans.. Pełen przelot.

Opublikowano
  • Autor

3 cale są do mocy 450+ ?

Jesli chodzi o turboworks, to tak jakby ich nie było. Nie tłumi, nie likwiduje rezonansu kompletnie nic.

Biorąc pod uwagę właśnie , jakie masz tłumiki i wielkość ... Nic dziwnego,że pojawił się rezonans :)

Na start spróbuj zmienić chociaż turboworks na coś innego . 

U mnie w środku jest prawie tak cicho jak seria. Aż za chicho bym powiedział , chyba że jadę od 3600 w górę , to w środku zaczyna być coś słychać tylko że jadę z dzieckiem , więc jest luks :)

Opublikowano
  • Autor

A ! Do tego mam wygłuszone drzwi i klapę bagażnika .

Opublikowano
2 minuty temu, Koziar993 napisał:

3 cale są do mocy 450+ ?

Jesli chodzi o turboworks, to tak jakby ich nie było. Nie tłumi, nie likwiduje rezonansu kompletnie nic.

Biorąc pod uwagę właśnie , jakie masz tłumiki i wielkość ... Nic dziwnego,że pojawił się rezonans :)

Na start spróbuj zmienić chociaż turboworks na coś innego . 

U mnie w środku jest prawie tak cicho jak seria. Aż za chicho bym powiedział , chyba że jadę od 3600 w górę , to w środku zaczyna być coś słychać tylko że jadę z dzieckiem , więc jest luks :)

Mam stroker 420KM Z tym turboworks to właśnie czytałem tak po internecie że to wielkie 'G'

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.