Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Bandit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: Oglądam i podziwiam Wasze Skarby , więc i ja się zaprezentuję :cool1:

Audi A4 , 1996 rok , 1.6 Benzyna , Podtlenek LPG :polew:...trudno, co robić :disgust: Wiem że zaraz będzie polew z tego... :gwizdanie:

Zupełny standard...

Jeszcze nie wiem co zrobię... :evil:

13660a88f3d0d5c9m.jpg

1bb8a7ddafc3bb80m.jpg

32a0ebc8d3ffadbbm.jpg

a1922306b6263740m.jpg

fd995f32c5384012m.jpg

:hi:Pozdrawiam...

Opublikowano

Jakie plany..? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: Muszę wyeliminować na początek wszystkie usterki techniczne :kwasny: W sumie to zawsze się coś znajdzie. A poźniej przyjdzie pora na mody. Myślę że zacznę od audio , przydałoby się porządne kopniecie z bagażnika :>

Poza tym coś tam stylistycznie zrobiłem , lekko bo nie chcę żeby wyszło na wiejski tunning... :shocked:

Pozdrawiam... :hi:

Opublikowano

no nie lepiej nie rób nic pochopnie bo tutaj specjaliści Cię zaraz wyprostują :polew:

ja bym zaczął od zdjęcia kołpaków i wymiany lampek :naughty:

Opublikowano

są 3 ważne rzeczy

a4

s4

rs4

co kolwiek zmieniasz zawsze będzie miało komentarz

powodzenia w stylizacji niuni

Opublikowano

Jak przeczytałem temat to muszę przyznać, że byłem nieco przerażony... Zastanawiałem się jakież to znowu wynalazki tu znajdę. A tu miła nispodzianka, auto to świetna baza do modów i stworzenia czegoś przykłuwającego oko :good:

Opublikowano

Polecił bym ci listwy chromowe wokół szyb :naughty:

Ładna Audiczka...

Opublikowano

Wrzuć jakieś ładne szpulki, lampki zespolone na przód. No i ja bym jeszcze ten haczyk wyrzucił. A tak poza tym furka :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

spox autko :) przybywa nas na forum ze Stargardu :)

Opublikowano

dobra fela i gleba juz zrobi robote

Opublikowano

fotka nr 5 jest :good: świetnie się prezentuje

Silniczek tani w eksploatacji sam taki miałem pozdro

Opublikowano

Fajny klasyk, będziesz coś bardziej dłubać w tym autku

Opublikowano

niezła audiczka i z 1.6 :good: :good: :good: ostatnia fotka naprawdę nieźle ci wyszła :) jeżeli zaczynasz od środka no to kolego jakieś fajnie głośniczki na przód radyjko i subik a będzie cacy z wyglądu to lampki zawiecha no i przy twoim kolorze ramki na szybki a będzie cud malina :good:

pozdrawiam i zapraszam do mnie na ocenę i ankietę :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.