Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wgrywanie polskiego MMI


Marco76

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam  chodziło mi o  system crous Control bo mam na wyświetlaczu ale nie mogę w to wejść  skapowalem  się że nie mam aktywnego tempomatu ,tak to jest jak się niewie co się ma jeszcze raz dzięki za pomoc i namiar na kolegę od mmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Muskel 1 czy mógłbyś mi pomóc wyskoczył mi błąd 03157 wyczytałem że to jest od złego kodowania czy mógłbyś mi w jakiś sposób pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś coś w kodowaniach?

Gdzieś kodowanie się noe zgadza. Znaleźć teraz co dokładnie nie jest łatwo. 

Masz gdzieś zapisany autoscan gdy  kupiłeś auto, zanim cokolwiek zostało kodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie odpowiadałem  nigdzie nie zapisywałem kodowań ale internecie jest jak skasować ten błąd trzeba wejść w zielone menu i  w car podnieść wszystkie wartości o jeden zresetować mmi następnie jeszcze raz wejść obniżyć wszystkie wartości reset mmi i podobno błąd da się skasować jak znajdę czas to spróbuję tak zrobić i zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marco76 napisał:

Przepraszam że nie odpowiadałem  nigdzie nie zapisywałem kodowań ale internecie jest jak skasować ten błąd trzeba wejść w zielone menu i  w car podnieść wszystkie wartości o jeden zresetować mmi następnie jeszcze raz wejść obniżyć wszystkie wartości reset mmi i podobno błąd da się skasować jak znajdę czas to spróbuję tak zrobić i zobaczymy 

Bzdura. Takim działaniem rozwalisz wszystko kompletnie.

Masz elektryczne fotele z pamięcią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz odznaczyć w zielonym menu siedzenia z pamięcią. Być może to powoduje błąd. Po odznaczeniu reset mmi, wykasuj błąd i sprawdź czy powróci.

Takie zaznaczanie wszystkiego wiąże się z tym, że przestawiasz wszystkie ustawienia na pałę i narobisz sobie więcej szkód niż pożytku.  Jak widzisz każde ustawienie w zielonym menu jest powiązane z pewną funkcją. Jak przestawisz na inną wartość przestanie działać.

 

 

Screenshot_20220829-155802_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem tak jak pokazałeś błąd skasowany ,  po tym  wyskoczył 16367 błąd w pamięci flash ROM 014 wadliwy sporadyczny co można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to błąd w pamięci Flash Rom.
Czyli Checksumme się nie zgadza.  
Najczęściej pojawia się ten błąd gdy w czesie aktualizacji coś się nie powiedzie, lub tak jak w Twoim przypadku przypuszczam, ktoś nagrzebał Ci w zoelonym menu i być może kodowaniach, następnie robił Update jednostki. Po tym jak przywróciłeś poprawne ustawienia Cheksumme się nie zgada. Zaktualizowanie jednostki powinno przyczynić się do zniknięcia błędu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z kolegą @Deniro, i tak chciałeś spolszczyć mmi. Zrobi Ci wszystko za jednym zamachem. Spolsczczenie, wersję softu i aktualne mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...