Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Który najlepszy - 1.8T czy 2,6 czy 2,4 ?


robi1811

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze użytkowałem widlaste silniki oma 30i v6, scorpio 2.9i v6, beta 40i v8 i zawsze polecać będę wielocylindrowe motory są elastyczne mają spore momenty obrotowe i ten dzwięk co do silnika benzyna turbo nigdy nie miałem nie będę się wypowiadał obecnie zmieniły sie priorytety i spadłem na 1.6 hahaha ciężko się przyzwyczaić ból jak diabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kupował A4 lub jakikolwiek inny samochód to nie kupuj go z założoną instalacją LPG :no: najlepiej kupić nie zagazowany i samemu zainwestować w gaz, przynajmniej masz gwarancję ile było przejechane na LPG, wiesz co masz założone i serwis też jest na nowe części. Kupując z LPG nie wiesz ile kilometrów przejechane jest na gazie, może silnik jest już wytłuczony i dlatego ktoś chce się go pozbyć, albo instalacja jest źle dobrana i samochód będzie źle jeździł.

Ja też już się przyzwyczaiłem do V-ki i samochodu z mniejszym silnikiem już nie kupię :naughty:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od grudnia 2008 jestem użytkownikiem 2,4 Q i powiem szczerze radość z prowadzenia auta z silnikiem "V' jest niesamowita. Dodatkowo napęd :quattro: daję ciekawe doznania szczególnie jak rusza się spod świateł,gdzie inni boksują kołami a ty jak przyklejony gnasz do przodu.Poza tym jak wspomniali koledzy przy silniku V nie musisz dawać na czerwone pole obrotomierza by mieć wystarczające odejście czyli tzw. moment obrotowy a to jest szczególnie ważne przy manewrach wyprzedzania.Gdybym miał do wyboru jak w temacie 2.4/2.6/1.8\T wybrałbym to co mam,czyli 2.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze uwielbiam V6 bralbym 2.4 30V. musze jednak przyznac ze i Turbo fajna sprawa. Dlatego zaczalem zbierac kaske i na nastepne wakacje planuje kupic 2,7 V6 BiTurbo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...