Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rodzaje lamp i reflektorów w Audi Q5 80a (2016 - 2019)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.07.2023 o 11:20, Mike_Kw napisał(a):

właśnie kupiłem Q5 z rynku amerykańskiego i mam problem z przednimi lampami. W moim aucie fabrycznie były zamontowane amerykańskie FullLED-y, ale auto jest uderzone przodem i przyjechało bez świateł. W związku z tym chciałbym dołożyć matrixy, bo uważam że bez sensu jest szukać lamp amerykańskich. I tu pojawia się moje pytanie: czego dokładnie potrzebuje? Napewno muszę kupić 2x matrixy ze sterownikami, spryskiwacze były w aucie, co z czujnikiem (to ten w lusterku wstecznym - czy trzeba go zmienić/przerobić?), czy wiązka do lamp wymaga wymiany? Wiem, że wszystko na koniec muszę zakodować.

to jest na pewno do zrobienia.

Ja bede tak robil w A4.

Wiem ze oczywiscie nalezy kupic lampy matrix ;) przeprowadzic 2 przewody od kamery do BCM i potem od lampy do BCM - no i kodowanie. Wiecej niestety Ci nie powiem bo zwyczajnie nie wiem - ale to co napisalem na bank wystarczy i zadziala z odpowiednim kodowaniem.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam szukam pomocy w zmianie oprogramowania w sterowniku 

7PP941572AC mam wgrana   EV_LEDModRightMELCOVW26X   a musze zmienić  EV_LEDModRightMELCOAU736_001019_d

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, reniu12 napisał(a):

witam szukam pomocy w zmianie oprogramowania w sterowniku 

7PP941572AC mam wgrana   EV_LEDModRightMELCOVW26X   a musze zmienić  EV_LEDModRightMELCOAU736_001019_d

ja niestety nie wiem jak, ale polecam skorzystac z uslug ludzi co to robia odplatnie.

Opublikowano

Jeżeli dobrze widzę, to masz sterownik w VW i chcesz do niego wgrać zestaw danych pod A4 B9 pod Matrix?

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli dobrze widzę, to masz sterownik w VW i chcesz do niego wgrać zestaw danych pod A4 B9 pod Matrix?

tak lecz nie do A4 lecz do Q5 FY POD FULLED

Opublikowano

Jakie numery SW i HW masz na przetwornicy tej, która oryginalnie jest zamontowana w aucie?

Jakie numery SW i HW masz na tej, którą chcesz zamontować?

 

Opublikowano
17 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jakie numery SW i HW masz na przetwornicy tej, która oryginalnie jest zamontowana w aucie?

Jakie numery SW i HW masz na tej, którą chcesz zamontować?

 

taki jak na zdjęciu

stero.jpg

Opublikowano

a taki jest ok 

ster1.jpg

Opublikowano

To musisz wgrać parametryzację q5_7PP941572ac do Q5.

 

Q5.png

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To musisz wgrać parametryzację q5_7PP941572ac do Q5.

 

Q5.png

czyli oryginał vcp bo clonem nic nie zrobię tak

Edytowane przez reniu12

Opublikowano

Tylko oryginał. Którą stronę lewą czy prawą chcesz wgrywać?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tylko oryginał. Która stronę lewą czy prawa chcesz wgrywać?

prawa mam odisa nie mam vcp 

Opublikowano

W VCP w pliku q5_7PP941572ac.rar masz zesttawy danych do parametryzacji przetwornicy lewej (D6) i prawej (D7) oraz prawej i lewej pod matrix (MXB), które Cię nie interesują.

 

W ODIS powinno być podobnie.

 

 

Screenshot (341).png

Opublikowano
5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

W VCP w pliku q5_7PP941572ac.rar masz zesttawy danych do parametryzacji przetwornicy lewej (D6) i prawej (D7) oraz prawej i lewej pod matrix (MXB), które Cię nie interesują.

 

W ODIS powinno być podobnie.

 

 

Screenshot (341).png

tylko   tych plików nie mogę znaleźć czy możesz mi je wysłać auto jest z usa a lampy założone Europa 

Edytowane przez reniu12

Opublikowano

Pliki z VCP są przypisane tylko do danej głowicy i nie odpalisz ich na innej, więc Ci to nic nie da.

Opublikowano
5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Pliki z VCP są przypisane tylko do danej głowicy i nie odpalisz ich na innej, więc Ci to nic nie da.

ok powiedz mi jaka musze kupić bo widzę ze jest wiele dodatków do niej i tak samo będę chciał sparametryzować tylne lampy 

Opublikowano

Ja mam VCP K-line + VIM Manager

Opublikowano
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Ja mam VCP K-line + VIM Manager

dzięki za pomoc i podpowiedz 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
20 minut temu, Muskel1 napisał(a):

:hi:

mam jeszcze pytanko czy są gotowe pliki do parametryzacji lam tylnych z usa na eur.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.