Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rodzaje lamp i reflektorów w Audi Q5 80a (2016 - 2019)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
17 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie ma komunikacji z asystentem świateł (sterownik 20) bo w tym modelu tego nie ma. Asystent świateł realizowany jest poprzez przednią kamerę (A5).

VCP do diagnozowania jest słaby.

 

Czyli wiesz  jak mam ten komunikat usunąć z diagnozy żeby go nie pokazywał w odisie.tez mam taki komunikat

IMG_20240718_221103.jpg

Opublikowano

W sterowniku Gateway (19) odhaczyć sterownik 20 z listy urządzeń.

Opublikowano
6 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

W sterowniku Gateway (19) odhaczyć sterownik 20 z listy urządzeń.

ok  ale mam pytanko w sprawie tych     świateł  bo ten komunikaty wyskoczyły  ja zrobiłem kodowanie haka według twojej instrukcji  co to za parametr jest w 09 

hak3.PNG

Opublikowano

Kodowanie w 09 w bajcie 13 to kodowanie haka.

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Kodowanie w 09 w bajcie 13 to kodowanie haka.

Ja wiem że to kodowanie haka ale co wprowadza sprawdza cały układ czy żarówki świeca czy co

Opublikowano

Mówi sterownikowi, że jest zamonzowany hak i sterownik. Nie ma nic z żarówkami wspólnego.

 

Screenshot_20240719_123732_Drive.jpg

Opublikowano
39 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Mówi sterownikowi, że jest zamonzowany hak i sterownik. Nie ma nic z żarówkami wspólnego.

 

Screenshot_20240719_123732_Drive.jpg

Nie wiem gdzie szukać przyczyny włączyłem te obrysy  jak mi podałes i było dobrze a teraz jak zakodowałem hak wyskoczył z powrotem 

Opublikowano

Tego Ci nie powiem. Moje kodowanie haka jest prawidłowe i ...dzieści razy dokonane, bez żadnych problemów.

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Tego Ci nie powiem. Moje kodowanie haka jest prawidłowe i ...dzieści razy dokonane, bez żadnych problemów.

ja nie wątpię i nie podważam twoje kodowanie .Widziałem w innym dziale o haku że też podawałeś kodowanie radarów Sterownik 13: Radar -> długie kodowanie-> w bajcie 3 zaznacz bit 3 czyli tez musze zmienić 

Opublikowano

 

20 minut temu, reniu12 napisał(a):

czyli tez musze zmienić 

Tak i w tylnych radarach 3C i CF też należy zakodować.

Opublikowano

Moim zdaniem błędy obrysowek leżą po stronie źle zakodowanego sterownika haka.

Opublikowano
32 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

 

Tak i w tylnych radarach 3C i CF też należy zakodować.

Dzięki ?

Opublikowano

Wiesz jak?

 

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Moim zdaniem błędy obrysowek leżą po stronie źle zakodowanego sterownika haka.

Obecnie sterownik przyczepy/haka masz zakodowany na USA. Musisz przekodować na resztę świata (RdW).

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
47 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Obecnie sterownik przyczepy/haka masz zakodowany na USA. Musisz przekodować na resztę świata (RdW).

Czyli jak to mam zrobić 

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Wiesz jak?

 

Znalazłem instrukcje twoją 

Opublikowano

Obecnie masz w sterowniku przyczeopy (69) kodowanie 0200000202001100

Wklej tam nowe kodowanie 0110000202001100

Opublikowano
27 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Obecnie masz w sterowniku przyczeopy (69) kodowanie 0200000202001100

Wklej tam nowe kodowanie 0110000202001100

Ok wcześniej wpisałem twoje  0110000202000000 co podałaś o ile się nie mylę do a4 b9

Opublikowano

I jak teraz z nowym kodowaniem? Dalej błędy?

Opublikowano
10 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

I jak teraz z nowym kodowaniem? Dalej błędy?

wysyłam autoscan według mnie zostały tylko od radarów bo nie mam kalibracji zrobionej na następny tydzień jestem umówiony a obrysy nie wiem jak ale się same zakodowały jak odznaczyłem jest ok ,jeszcze mnie meczy ta żarówka ten błąd lewych drzwi wszystko świeci sam nie wiem 

autoscan_20240720_0924.txt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.