Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To z drugiego linku to separator,bez niego radio nie złapie żadnych stacji

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego ???

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dobrałem się do karty GPS,jest na niej nawigacja Polnav cars navigator .

Firmy Polstar Tech Made in Taiwan 

Słyszał ktoś o czymś takim?

I dalej nie jestem pewien jaki to system?

 

 

Opublikowano

a nie ma gdzieś w radiu numeru softu cokolwiek? bo przyzna się szczerze że zainteresowałem się tym radiem, wizualnie spoko, nawet bardziej niż spoko... byłaby jakaś alternatywa dla rns e dla tych co lubią słuchać mp3 i w pupie mają inne bajery...

Opublikowano
  • Autor

Na weekendzie będę miał już adaptery, podłącze radio i będę kombinował z navi dam znać co i jak wyszło,prawdopodobnie jest to Windows CE a która wersja to nie mam pojęcia,

Opublikowano

jak tam kolego, udało się uruchomić radyjko?

Opublikowano
  • Autor

Na weekendzie będę coś cudował,to zdam relację ?

Opublikowano

ok, może uda się dowiedzieć co to za radyjko... a skąd Ty je dorwałeś tak ogólnie i ile kosztowało jeżeli można wiedzieć ?

Opublikowano
  • Autor

Radio mam od kolegi,on to kupił na allegro a cena hmm mówił że coś koło 300zł.

Opublikowano
  • Autor

No więc tak Radio jest na Windows 6CE

IMG_20220916_175442.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i nie jest tak kolorowo,kupiłem taki adapter 

ALLEGRO.PL

Miał aktywować tylne głośniki i kicha,ma pięć pinów które przychodzą do zielonej wtyczki mini ISO jak kolega w poście wyżej pisał,przy czarnej wtyczce są trzy luźne przewody,czerwony to wiem zasilanie,niebieski zasilanie anteny,no i różowy to nie wiem, Ponadto Radio nie ma CAN raczej bo góra fis martwa i przyciski nie reagują,pewnie tylko analogowo.

Opublikowano
3 minuty temu, Progacu10 napisał:

No i nie jest tak kolorowo,kupiłem taki adapter 

ALLEGRO.PL

Miał aktywować tylne głośniki i kicha,ma pięć pinów które przychodzą do zielonej wtyczki mini ISO jak kolega w poście wyżej pisał,przy czarnej wtyczce są trzy luźne przewody,czerwony to wiem zasilanie,niebieski zasilanie anteny,no i różowy to nie wiem, Ponadto Radio nie ma CAN raczej bo góra fis martwa i przyciski nie reagują,pewnie tylko analogowo.

Ten adapter nie jest pełny,musi być z dolnym rządem pinów w dużej kostce quadlocka. Bez tego nie uruchomisz tylnych głośników.

Poza tym na tej naklejce radia cany wchodzą do zasilającej wtyczki 8 pin, a nie do 20 pin jak to jest standardowo w audi

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

Nawigacji też nie odpaliłem,nie wykrywa karty port sd GPS,drugi port sd wykrywa wszystko ,albo wejście karty GPS zepsute albo format karty nie taki 

Opublikowano
Teraz, Progacu10 napisał:

Nawigacji też nie odpaliłem,nie wykrywa karty port sd GPS,drugi port sd wykrywa wszystko ,albo wejście karty GPS zepsute albo format karty nie taki 

Tego nie wiem,ciężko określić jaki tam jest system. Jakbyś ustalił jaki to dokładnie model,i znalazł byś opis z wyjściem pinów to zrobił bym Ci taki adapter. Aczkolwiek bez radia na stole ciężko to ogarnąć.

Opublikowano
  • Autor

To mnie to przerasta raczej☹️

Opublikowano
  • Autor

System Windows 6 CE jeżeli o to chodzi,

Opublikowano
  • Autor

A powiedz ile by kosztowało u Ciebie zrobienie takiego adaptera ,oczywiście wysłał bym, wszystko co mam,wraz z radiem,tylko nie wiem czy gra warta świeczki bo szczyt techniki to to nie jest?

Opublikowano

Zrobienie samego adaptera to jakieś 70-80 zł max wyjdzie,problem jest tylko z pinologią radia bo wygląda na niestandardową i przydało by się ustalić model by znaleźć jakąś podpowiedź.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

No w tym może być problem ?

Opublikowano

Jak chcesz to możemy się zgadać na priv,myślę że uda się ogarnąć w max kilka dni.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.