Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błąd żarówek DRL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od czasu kiedy kupiłem B7 przy przekręceniu zapłonu wyskakuje mi błąd  Left Main Beam Headlight oraz Right Main Beam Headlight są to błędy od świateł jazdy dziennej.

Były wsadzone jakieś ledowe żarówki myślałem, że to przez nie. Wsadziłem odpowiednie żarówki P21W i nadal to samo. Pod jedną żarówkę P21W podłączyłem jeszcze drugą, bo myślałem, że pod większym obciążeniem instalacji błędu nie będzie pokazywać lecz to się nie udało. 

Prosił bym o pomoc :)

Edytowane przez ManiekA4B7

Opublikowano

Przyjrzyj się oprawkom. Może wypalone są styki. Sprawdź też czy poprzedni właściciel nie zamontował na obwodach oporników aby "oszukać" sterownik.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Muskel1 napisał:

Przyjrzyj się oprawkom. Może wypalone są styki. Sprawdź też czy poprzedni właściciel nie zamontował na obwodach oporników aby "oszukać" sterownik.

oporników nie widziałem. Mówisz o tych oprawkach w których siedzi żarówka ? 

Opublikowano
6 minut temu, ManiekA4B7 napisał:

oporników nie widziałem. Mówisz o tych oprawkach w których siedzi żarówka ? 

Tak.

Opublikowano
  • Autor

Styki są dobre 

Opublikowano

Masz fabrycznie lampy bixenon czy może dokładane?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Masz fabrycznie lampy bixenon czy może dokładane?

Wydaje mi się, że są zamontowane fabrycznie bi ksenon. Jak to sprawdzić ? 

 

Edytowane przez ManiekA4B7

Opublikowano

Wrzuć VIN do tego działu i poproś o rozkodowanie. Zobaczymy, czy auto wyjechało z fabryki z bixenonen czy może z lampami halogenowymi. 

 

 

Dodatkowo jak masz vcds to podepnij auto i wykonaj pełny autoscan, następnie go tu wrzuć jako dokument .txt

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Muskel1 napisał:

Wrzuć VIN do tego działu i poproś o rozkodowanie. Zobaczymy, czy auto wyjechało z fabryki z bixenonen czy może z lampami halogenowymi. 

 

 

Dodatkowo jak masz vcds to podepnij auto i wykonaj pełny autoscan, następnie go tu wrzuć jako dokument .txt

Vcds niestety nie posiadam a wyżej masz rozkodowany Vin

 

Opublikowano
6 minut temu, ManiekA4B7 napisał:

Vcds niestety nie posiadam a wyżej masz rozkodowany Vin

 

Gdzie? 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Gdzie? 

87 strona 12 post od dołu licząc 

Opublikowano
3 godziny temu, ManiekA4B7 napisał:

Main Beam Headlight są to błędy od świateł jazdy dziennej

Main Beam Headlight to światła drogowe, tzw. długie, czyli info o uszkodzonej żarówce/żarówkach dotyczy właśnie tych świateł, a nie DRL. Mylę się ?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Tomnik napisał:

Main Beam Headlight to światła drogowe, tzw. długie, czyli info o uszkodzonej żarówce/żarówkach dotyczy właśnie tych świateł, a nie DRL. Mylę się ?

Od drogowych jest inny błąd zamiast beam jest chyba Dipped 

Edytowane przez ManiekA4B7

Opublikowano

Masz dokładane bixenony. Auto wyjechało z fabryki na halogenach.

 

- 8BB- reflektor halogenowy, dla ruchu prawostronnego

 

Gdzieś kijowo dołożyli i pewnie źle zakodowali, stąd te błędy. 

Przydałby się pełny autoscan do sprawdzenia kodowania i podzespołów, czyli czy jest także samopoziom (bo pewnie nie ma). 

Opublikowano
11 minut temu, ManiekA4B7 napisał:

Od drogowych jest inny błąd zamiast beam jest chyba Dipped

Dipped Beam Headlights  - Światła mijania (potocznie zwane krótkimi).

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Masz dokładane bixenony. Auto wyjechało z fabryki na halogenach.

 

- 8BB- reflektor halogenowy, dla ruchu prawostronnego

 

Gdzieś kijowo dołożyli i pewnie źle zakodowali, stąd te błędy. 

Przydałby się pełny autoscan do sprawdzenia kodowania i podzespołów, czyli czy jest także samopoziom (bo pewnie nie ma). 

Właśnie z ciekawości patrzyłem dzisiaj czy ma czujnik od samopoziomu. Wyczytałem na forum, że ma na prawym wahaczu lecz u mnie tego nie ma 

Opublikowano

Czujniki są na lewych wahaczach. Przód i tył.

Ktoś rzeźbę zrobił z tymi lampami.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Czujniki są na lewych wahaczach. Przód i tył.

Ktoś rzeźbę zrobił z tymi lampami.

To zobaczę jeszcze czy ten czujnik jest. A jutro pojadę na Vcds sprawdzić 

Opublikowano

Pełny autoscan wszystkich sterowników i zapisz go. Następnie wrzuć go tutaj jako dokument tekstowy .txt

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał:

Pełny autoscan wszystkich sterowników i zapisz go. Następnie wrzuć go tutaj jako dokument tekstowy .txt

Okej dzięki za pomoc 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.