Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Program na 170km 370nm w 1.9tdi 440kkm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć 

Nie widziałem nigdzie podobnego posta jak jednak gdzieś jest to proszę o podesłanie. 

Zastanawiam się nad wgraniem mapy na 170km w mojej b6 1.9 tdi avf przy przebiegu 440kkm i czy jest w ogóle sens ryzykować padnięciem silnika przy takim przebiegu? 

Może ktoś z was robił program przy podobnym przebiegu? 

Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi 

Opublikowano
16 minut temu, Dejwi napisał:

Cześć 

Nie widziałem nigdzie podobnego posta jak jednak gdzieś jest to proszę o podesłanie. 

Zastanawiam się nad wgraniem mapy na 170km w mojej b6 1.9 tdi avf przy przebiegu 440kkm i czy jest w ogóle sens ryzykować padnięciem silnika przy takim przebiegu? 

Może ktoś z was robił program przy podobnym przebiegu? 

Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi 

Przebieg nie gra roli, najlepiej zrobić logi, zobaczyć jak wygląda turbo czy ma luzy oraz sprawdzić w jakim stanie są krzywki wałka rozrządu.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, b6bymat napisał:

Przebieg nie gra roli, najlepiej zrobić logi, zobaczyć jak wygląda turbo czy ma luzy oraz sprawdzić w jakim stanie są krzywki wałka rozrządu.

Rozrząd wymieniłem około 5 kkm temu, na dniach planuje wymianę/regenerację  turbo.

A jak z podzespołami np. Sprzęgło czy wytrzymie ok. 370-380nm? 

 

Opublikowano

Sprzęgło ori jeszcze nie robione?

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, b6bymat napisał:

Sprzęgło ori jeszcze nie robione?

Niee, sprzęgło i dwumas przy przebiegu 365/375 kkm było wymienanie 

Opublikowano

A to na spokojnie wytrzyma ;)

Opublikowano
  • Autor
Teraz, b6bymat napisał:

A to na spokojnie wytrzyma ;)

Dzięki wielkie za pomoc ✌?

Pozdrawiam

Opublikowano

Warto by się jeszcze zastanowić czy z wtryskiwaczami wszystko ok.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Elhape napisał:

Warto by się jeszcze zastanowić czy z wtryskiwaczami wszystko ok.

Jak narazie z wtryskami wszystko ok, ale obawiam się że mapa silnika może pokazać zmęczenie jednostki napędowej 

 

Opublikowano
3 godziny temu, Dejwi napisał:

Jak narazie z wtryskami wszystko ok, ale obawiam się że mapa silnika może pokazać zmęczenie jednostki napędowej 

 

Robiłeś logi?

Opublikowano

Ja robiłem program przy ok 420, obecnie dobijam do 480.... Popcorn, odcinki, deptanie, jeździ nadal :)
Niebawem wleci nowe turbo i ogień na odcince więc.. :D 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, b6bymat napisał:

Robiłeś logi?

No właśnie nie robiłem

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Ivanek napisał:

Ja robiłem program przy ok 420, obecnie dobijam do 480.... Popcorn, odcinki, deptanie, jeździ nadal :)
Niebawem wleci nowe turbo i ogień na odcince więc.. :D 

Po mapie nie wyszły jakieś problemy? 

 

Opublikowano
Godzinę temu, Dejwi napisał:

Po mapie nie wyszły jakieś problemy? 

 

Tak, wzrosło spalanie bo zacząłem zapieprzać, i przyszła chęć na większe turbo, poza tym nic 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy mają racje - liczy się kondycja silnika i logi, jak są ok to wirus i satysfakcja z jazdy, a spalanie tyle ile wlejesz to spali?.

 Ja jestem po programie 80 tysi i zero problemów a na liczniku 390 tysi i oryginalne sprzęgło, fakt że pomiar zrobiłem dopiero teraz ?.

received_1791423067917190.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.