Treść opublikowana przez Jano8504
-
Logi turbo w VW Golf
Witam Panowie i Panie. Posiadam Audi ale nie z nią jest problem. Drugim autem z którym mam problem jest Golf 4 i potrzebuje pomocy w odczycie 11 grupy dynamicznej. Wrzucam zdjęcia i pozdrawiam.
-
Drzwi prawy tył Audi A4 B6 avant
Szukam drzwi prawy tył do Audi A4 B6 avf kod lakieru LY7Q w dobrym stanie bez rudej.
-
Kupię czujnik cofania tył 4B0919275B do Audi A4 B6
Witam wszystkich, szukam nowego Ori czujnika do Audi A4 B6 Avant tył i nigdzie nie mogę znaleźć - może ktoś ma dostęp bądź pracuje w ASO . Podaje numer 4B0 919 275 B. Dzięki z góry za pomoc.
-
Odblokowująca się klapa bagażnika w VW Golf 4
Witajcie, potrzebuje pomocy w temacie Golfa 4 combi 1,9 alh. Dużo rzeczy zrobię sam ale elektrykiem nie jestem aż tak wybitnym😏. To do rzeczy - Golf otwiera się z kluczyka , trzeba włożyć i przekręcić, pilota nie było. Auto to golas, modułu komfortu nie posiada. I podczas otwierania otwiera drzwi i klapę też ale odryglowuje ją jeżeli tak to można nazwać. I za każdym razem muszę wysiadać i zamykać bo jest luźna, często jest też tak że podczas odpalania też otworzy ja. Proszę kogoś kto by mnie pokierował, podpowiedział gdzie szukać albo już coś przerabiał.
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Witajcie chcę zapytać już tutaj żeby nie śmiecić i zakładać nowego tematu. Wrzucę 2 zdjęcia i mam 2 pytania . Co chodzi o 1 zdjęcie to gdzie znajde na nim zaślepkę pompy żeby zmierzyć ciśnienie paliwa, a na drugim zdjęciu czy taki vacuometr ciśnieniomierz nada się żeby ciśnienie paliwa sprawdzić. Problemem jest poranny ciezkawy rozruch później już jest git. Pompa od spodu mokra od ropy. Pozdrawiam serdecznie.
-
Poduszki zawieszenia silnika w Audi A4 B6 1.9 TDI
Witaj kolego, poduszka nowa ori z czujnikiem waga 900 gram. Poduszka prawa bez czujnika około 720 , poniżej tej wagi do wymiany, najlepiej sprawdzisz demontując i waga - dużo roboty z tym nie ma. Mam na oddanie za 100 zł plus paczkomat prawą, kupiłem nową a stara ok jest. Pozdrawiam
-
Dziwny dźwięk w Audi A4 B6 1.9 TDI
Proszę o pomoc może ktoś borykał się i podpowie gdzie szukać, wrzucę filmik z dźwiękiem - raczej ćwierkanie, cykanie. Sprawdziłem napinacz z rolką, rolka alternatora też jest ok. Dźwięk gdzieś z okolic alternatora albo zza. Pacjent Audi A4 B6 AVF VID20241222144425.mp4
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Tak więc jak mówiłem tak zrobiłem, zakupiłem drugą poduszkę również oryginał nową, dla uwagi zdjęcia z wagą, w sobotę wymiana to podzielę się wrażeniami po wymianie
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam, podzielę się wiedzą po wymianie poduszki gdyż zaryzykowałem i kupiłem narazie Ori z elektrozaworem wiadomo koszt spory ale niedługo wskoczy druga. Po wyjęciu i zważeniu stara waga 726 gram, nowa równe 900 gram, co oznacza że wyciek musiał być. Różnica po odpaleniu duża - nie ma wibracji na kierownicy w takim stopniu jak wcześniej, zostały minimalne. I nie ma telepania przy gaszeniu i odpalaniu jak było wcześniej. Niedługo wskoczy druga strona to może już będzie błogo...
-
Analiza logów w Audi A4 B6 1.9 TDI
Ktoś z szanownego grona się wypowie?? Ja o takich logach jak je czytać nie mam pojęcia, dlatego udaje się po pomoc do Was. Pozdrawiam i liczę na wasze wsparcie.
-
Analiza logów w Audi A4 B6 1.9 TDI
Witam, proszę znawców o odczyt logów - auto jezdzi ale czasami póżno reaguje na gas oraz drży i poszarpuje. Log #887434 LOG.TUNEZILLA.COM Log #887432 LOG.TUNEZILLA.COM Log #887431 LOG.TUNEZILLA.COM Log #887430 LOG.TUNEZILLA.COM Log #887441 LOG.TUNEZILLA.COM
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Ok opiszę więcej co się dzieje, może zbyt skromnie to ująłem. Na biegu jałowym wibracje są i takie jakby buczenie i podczas jazdy tak do 1800 obrotów , powyżej jest już lepiej nawet powiem że ok. Co chodzi o wałek rozrządu jest w tym roku założony nowy plus szklanki i panewki, gdyż się skończył. Plecionka jest , jest oryginał ale w tym tygodniu idzie do wymiany. Pompki sprawdzałem vagiem na tyle co się da i wskazania są ok. Jeszcze mnie nurtują te poduszki ale dużo osób wymieniało i na darmo a pomysłów mi już brak. A komfortowo się tak nie jeździ bo jest to męczące i denerwujące. Może po tym co napisałem na coś cię nakieruje i doradzisz co jeszcze mogę zrobić.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Co sugerujesz?? Przerabiałem temat i możesz coś doradzić?
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam, panowie borykam się z wibracjami które są na budzie i kierownicy i ogólnie jest źle. Sprawdzałem dziś poduszkę z elektrozaworem - po odłączenie wtyczki błędu brak a z przewodami jest wszystko ok. Czy to oznacza że kwalifikuje się do wymiany?? Dwumas ok. Czy posiada ktoś wiedzę ile kosztują poduszki oryginały, bądź jakieś linki do aukcji, z góry dziękuję
-
Na ile mogę liczyć od ubezpieczalni za szkodę?
Witam, jestem już po wycenie. Mój pełnomocnik wywalczył w PZU kwotę 6000 zł . Także ja jestem zadowolony, drzwi zdobyłem od kolegi z forum, gotowe do przekładki, i jeszcze na cukierki zostanie.
-
Na ile mogę liczyć od ubezpieczalni za szkodę?
Dziękuję wam wszystkim za liczne i cenne rady, wskazówki - na miejscu była policja bo gość miał problem. Zarobił tysiaka mandatu. Ja zadzwoniłem po lawete i kolega się zajmie całą sprawą, podstawił mi auto zastępcze za które do rozwiązania sprawy nie zapłacę ani złotówki. Jest też przy okazji niezależnym rzeczoznawcą.
-
Na ile mogę liczyć od ubezpieczalni za szkodę?
Witam, chciałbym się podpytać osób znających się w temacie kolizji na ile mógłbym realnie liczyć?? Dziś na parkingu gość mnie stuknął
-
Problem z biegami
Ok dzięki, zmienię olej i dam znać jak będzie. Jak nie to w następnej kolejności poduszka skrzyni.
-
Problem z biegami
Jedna oś, a neta można go bezpiecznie kupić czy podróbki???
-
Problem z biegami
Czy z allegro można kupić czy to lipa, czy może ktoś z forum?? Skrzynia siedzi 6 biegów i ile tego eliksiru tam wejdzie jeżeli możesz doradzić??
-
Problem z biegami
Sprawdzałem dziś na kanale poduszkę poduszkę skrzyni i jest Ori, trochę sparciala ta guma i miękka jakąś ?
-
Problem z biegami
Dodam że olej był w skrzyni zmieniany na Castrol 75w90 i ma nalatane 100 tysi, dziś zajrzałem do środka stan ok ale olej już brunatny- czy już czas na zmianę?? Dołączę jeszcze film jak wygląda zmiana biegów na zgaszonym z wciśniętym sprzęgłem, chodzi dość głośno tą zmiana biegów ?? VID20230902175509.mp4
-
Problem z biegami
Witam, czytałem parę tematów i nie dokonca rozwiązuje mojego problemu, parę dni temu zaczął się problem z biegami. Najgorzej jest wbić jedynkę i wsteczny - reszta też nie pracuje tak jak wcześniej. Problem występuje na zimnym silniku i na ciepłym też jest tak samo. 2 lata temu zmieniłem olej w skrzyni i komplet przy wybieraku oraz pod autem ten łącznik cięgien na ori z ASO i było malina do teraz. Jak wrzucam biegi to poprosi słychać je na zewnątrz obok auta, tak słabo to wygląda. Dodatkowo co jakiś czas jak wrzucam jedynkę to jest takie odczucie jakby skrzynia się przesuwała. Poradzcie proszę co się może dziać.
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Dziekuje za zwięzłą odpowiedź ?
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów