Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wymianie zawieszenie ściąga na prawo


A4B82009

Rekomendowane odpowiedzi

Źle ustawione, tylne prawe koło odbiega do środka, stąd ciągnie całe auto, do tego mega rozbieżnie ustawione koła przedniej osi. Mogę się nie znać ale cyferki mniej więcej pamiętam, nigdy po ustawieniu geometrii zawieszenia nie miałem tak rozjechanego zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz, kierownica wraca do zerowego położenia i w tedy ściąga? Czy musisz trzymać krzywo kierownicę żeby jechać prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze trzymasz ja delikatnie na lewo zeby jechac prosto. Jak zjade na srodek drogi i puszcze to z auto matu na prawo leci. 

Edytowane przez A4B82009
Blad w pisaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam na ponownym ustawieniu w innym miescie. Teraz auto idzie tak jak trzeba. 

A tamtemu powiedzialam krotko i oddal mi kase. 

Dziekuje Wam chlopaki za wszelkie doradctwo. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, bylam naiwna robilam to co mechanik mowil i robilam, placilam ale nauczylam sie po 2-och miesiacach- nie ufaj im. 

Przyszedl czas, ze sama zaczelam sie interesowac mechanika a to elektryka... 

Mam VCDS, Interfejsa sprawdzam jak cos nie tak. A jesli chodzi o reszte wole sie tu Was zapytac pozniej pojechac do mechaniora, wyslucham i wtedy mowie swoje. Nigdy nie zostawiam auta u mechaniora, przy wymianie ja jestem nawet jesli przy zawieszeniu cos robie. Czesci zabieram zawsze. Jesli mi mowia abym wyszla, to do auta i dowidzenia. A jesli chodzi o wymianie oleju silnikowego to sama wymienia- przygladam sie i sie nauczylam a przeglady km sama ustawiam. 

Nie znam sie az na tyle zebym sama cos robila, ale w miare mozliwosci staram sie ogarniac. Jesli robote spierdziela, kasa do zwrotu lub chociaz polowa, a jesli nie zrobia to nie place bo za co? Bo popatrzyl?  Nie zrobione to wypad. Kradziezy nienawidze widzialam nie jedno...

Oj miala przeboje nawet na diagnostykach, na samym sprawdzeniu zawieszeniu. 

Mimo ze jestem kobieta, ale jak sie jezdzi autem to powinno sie nauczyc to i owo, a nie dupe wsadzic i jechac. Ja jestem taka ze ma byc tak zrobione jak powinno. 

Oj nauczylam sie na bledach.  No to tyle...

Wydruk jutro podesle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...