Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Muzyka z telefonu


FalloutBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Od razu uprzedzam, że jestem totalnie zielony w tym temacie. Przejrzałem trochę wątków ale mam wrażenie, że szukam czegoś innego. Chciałbym aby w głośnikach leciała muzyka ze smartfona. Wiem, że mógłbym zmienić radio na takie z androidem ale z tego co się orientowałem to jest to raczej droga sprawa a i podłączeniem musiałby się zająć elektryk. Widziałem jakieś bluetooth na allegro ale one odtwarzają muzykę z małych głośniczków. Czy jest wogole jakas opcja żeby połączyć się z oryginalnym radiem w B7 i za pomocą innego urządzenia odtwarzać muzykę z tel? 

Albo czy są może na rynku radia z androidem typowo dedykowane do B7 gdzie tylko kupuje podłączam i po temacie? Z tego co czytałem często i tak wiąże się to z zabawą z kablami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam Roidmi 3s. Wsadzasz do gniazdka, łączysz się przez Bluetooth i na radiu zmieniasz stacje na 96.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Langista napisał:

Zmieniarka z modułem bluetooth od @pila24

Niestety już nie mam zmieniarek bt. Ewentualnie jakiś aux bt się znajdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kodzi12 napisał:

Osobiście używam Roidmi 3s. Wsadzasz do gniazdka, łączysz się przez Bluetooth i na radiu zmieniasz stacje na 96.4.

Straty jakości poprzez tuner są dosyć pokaźne,przez bluetooth podłączony bezpośrednio do radia jest sporo wyższa jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pila24 napisał:

Straty jakości poprzez tuner są dosyć pokaźne,przez bluetooth podłączony bezpośrednio do radia jest sporo wyższa jakość.

Czy ja wiem, jakimś audiofilem nie jestem ale na moje jakość jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wolałbym coś przez kabel bo naczytałem się że przez bluetooth są mocne szumy, zerwane połączenia itp. wydaje się to najtańsze bo taki przekaźnik jest koło 50-100 zł. A jak to jest z tym AUX? Można to łatwo podłączyć bez zabawy w elektryka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, FalloutBoy napisał:

Właśnie wolałbym coś przez kabel bo naczytałem się że przez bluetooth są mocne szumy, zerwane połączenia itp. wydaje się to najtańsze bo taki przekaźnik jest koło 50-100 zł. A jak to jest z tym AUX? Można to łatwo podłączyć bez zabawy w elektryka? 

Przez kabel będzie niższy sygnał niż przez urządzenie z bt które ma w sobie wzmacniacz sygnału. Aux również tylko przez bt,ale obsługują tylko niektóre radia aux. Napisz jakie Ty masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FalloutBoy napisał:

U mnie jest rsn e. 

To proponuję 2 wybory - droższa i wygodniejsza opcja zmienarka bluetooth,a w zasadzie urządzenie które udaje zmieniarkę. Dobra jakość dźwięku oraz możliwość zmiany utworów które lecą z telefonu z poziomu radia lub kierownicy.

ALLEGRO.PL

 

Opcja nr 2 to aux bluetooth,jakość dźwięku jak w przypadku emulatora zmieniarki,zmiana utworów jedynie z poziomu telefonu. Za to cena niższa ponad 3 krotnie

ALLEGRO.PL

 

I nie na co się bawić w jakieś kable itd,to nie zdaje egzaminu. Wszystkie tańsze opcje już dawno temu obadałem i szły do kosza. Również radio fabryczne gra dużo lepiej niż jakieś chińczyki za kilkaset złotych (dobry chińczyk to ponad 2 tys zł).

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki wielkie. Chyba kupię sobie ten pierwszy za te 160. Z tego co czytałem nawet taka lebioda jak ja to zainstaluje. Dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...