Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Transmiter WEFA WF602


FalloutBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej czy ktoś z was używa może tego transmitera https://allegro.pl/oferta/adapter-modul-bluetooth-vw-audi-seat-skoda-hit-10914625678

Jestem ciekaw jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu. Jak z łącznością i jakością? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem zainteresowany tematem, ale powyższego urządzenia nie znam... podejrzewam że jakość i łączność może być bez zastrzeżeń... ale CD01 track 87 na wyświetlaczu to tak słabo jak dla mnie... zastawiam się na opcją  starego strucla rns e albo jakimś nie fabrycznym radiem 2 din aby jakoś było w miarę spasowane z konsolą... zmieniarka super opcja dla osób które nie mają dużej biblioteki muzycznej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rumaq napisał:

Używam tego w połączeniu z RNS-D

a powiedz kolego masz jakieś ograniczenia folderów oraz muzyki w tych folderach tzn max 6 cd do 99 utworów ?

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, sahipp napisał:

sam jestem zainteresowany tematem, ale powyższego urządzenia nie znam... podejrzewam że jakość i łączność może być bez zastrzeżeń... ale CD01 track 87 na wyświetlaczu to tak słabo jak dla mnie... zastawiam się na opcją  starego strucla rns e albo jakimś nie fabrycznym radiem 2 din aby jakoś było w miarę spasowane z konsolą... zmieniarka super opcja dla osób które nie mają dużej biblioteki muzycznej....

Zwykłe RNS-E też nie jest jakieś wybitne bo odczytuje SD tylko do 4gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, I Matt I napisał:

Zwykłe RNS-E też nie jest jakieś wybitne bo odczytuje SD tylko do 4gb

zgadza się, ale na 4GB coś tam można już wpakować, a dodatkowo masz normalne tagi utworów... minusem zaś jest cena żeby tylko posłuchać ulubionej muzyki na spasowanym z konsolą radiu...

 

jakiś czas temu piłowałem temat symhony 3 i czegoś tam jeszcze  o numerze 3 co czyta mp3 lecz z płyty, aby przerobić i zamiast z płyty wpiąć sie usb/sd... Generalnie temat umarł, niby można, niby kotś by wyrzeźbił ale brak chętnych bo większość podnieca się androidami a ci co byliby chętni są w mniejszości i kupują rns e lub mają teleturniej jaka to melodia cd 4 track 64 :decayed:

 

 

Dokładnie znalazłem temat i namiar na gościa w a3 klubie... jest gość co robi symhony 2 chorusy i inne aby czytały mp3 z usb/sd... padł temat aby radia wyświetlały tagi na wyświetlaczu... według niego byłoby do zrobienia ale brak chętnych...

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sahipp napisał:

brak chętnych bo większość podnieca się androidami

Dla mnie słabo wyglądają te tableciki z androidem w starym aucie, poza tym kolega kupił takiego chińczyka za tysiaka i po pół roku przestał się włączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, I Matt I napisał:

Dla mnie słabo wyglądają te tableciki z androidem w starym aucie, poza tym kolega kupił takiego chińczyka za tysiaka i po pół roku przestał się włączać.

miałem okazję widzieć to na żywo... powiem tak, mój laptop szybciej się odpala niż ten kombajn do wszystkiego i niczego... do tego specjalnie jakoś nie gra... ale za to można YT oglądać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sahipp napisał:

a powiedz kolego masz jakieś ograniczenia folderów oraz muzyki w tych folderach tzn max 6 cd do 99 utworów ?

Ciężko powiedzieć jak to jest z folderami, ponieważ słucham muzyki z neta. Kilka razy zdarzyło mi się słuchać zgranej muzyki ale raczej w folderze było 50 utworów max, więc nie wiem jak to się ma do większej ilości. Najlepiej napisać bezpośrednio do sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze potrzebuje tego tylko aby włączyć Spotify podczas jazdy. Ktoś może coś na ten temat napisać? i wrzucić screena jak to wtedy wygląda na wyswietlaczu rsn e? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, FalloutBoy napisał:

Ja powiem szczerze potrzebuje tego tylko aby włączyć Spotify podczas jazdy. Ktoś może coś na ten temat napisać? i wrzucić screena jak to wtedy wygląda na wyswietlaczu rsn e? 

Tutaj Spotify leciało akurat :wink: 

 

267956959_PXL_20221008_112118217.MP(1).jpg.a2b24fe735fbbd2c852214e1f8fc5754.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Chyba się zdecyduje i też kupię. 

 

A jak to działa gdy masz włączonego Spotify i np. google maps w tel w tym samym czasie?

Edytowane przez FalloutBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...