Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z kodem w radiu delta


Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie tego bo jeszcze nie było !

mam kod do radia i kilkakrotnie gdy odłanczałem aku i po ponownym podłączeniu wyskakiwało SAFE radziłem sobie bez problemu i uruchamiałem je ale ostatnio coś padło.

zaczne od opisu- radio było włączone, grała kaseta, i przypadkiem wyciągnąłem bezpiecznik od tego czasu radio nie przyjmuje mi kodu, tzn za każdym razem gdy go wpisze radio robi analize czy kod jest prawidłowy i koniec, wyskakuje znowu SAFE.

CZY JEST JAKIŚ SPOSÓB NA TO ??

[ Dodano: 06-04-2007, 10:31 ]

widze że chyba jeszcze nikomu sie taki numer nie zdarzył - jak coś da sie z tym zrobic to opisze a narazie będe sie musiał męczyć bez radia[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2007, 23:15 _________________________________________________zrobiłem radyjko - okazało sie że radio zgubiło kod po wyjęciu bezpiecznika na pracującym radiu i dlatego radio nie przyjmowało kodu. pomogło wgranie nowego softu - koszt na szczęscie tylko 40 zł

----------------NAUCZKA NA PRZYSZłOść------ZAWSZE WYCIąGAJCIE BEZPIECZNIKI NA WYłąCZONYCH URZąDZENIACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Audi bez książki serwisowej i nie mam kodu. Chyba że jest wpisany też poza książką serwisową (jeżeli tak to podajcie gdzie?)

Drugie pytanko w razie jak bym musiał odłączyć akumulator - to za 40 zł mógłbym wgrać nowy soft jak u ciecie i wszystko by grało - gdzie wgrywałeś nowy soft jak ich znalazłeś na Allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...