Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sterownik inst. el. Samochodu J519

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Matko przepraszam bardzo... Wprowadzam czytelników w błąd. Chodzi o  8W0 907 063 DG ...

 

I teraz pytanie lepiej takie cos:

czy taniej:

ALLEGROLOKALNIE.PL

Kup teraz: Moduł komfortu Audi A4B8 8K0 907 063 DG za 500,00 zł i odbierz w mieście Rawicz. Szybko i bezpiecznie w najlepszym miejscu dla lokalnych Allegrowiczów.

 

Edytowane przez protoss

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem dzisiaj do ASO. Jest jeden dostępny z Niemiec z indeksem DH. Według nich powinno to działać... Tylko jakoś nie do końca jestem przekonany. Chciałbym mieć pewność... W poniedziałek będzie dzwonić serwis bo dzisiaj już kończą i dopytam. Jeśli pewności nie będą mieć to nie będę chyba rezykować.

 

Koszt sprowadzenia to 2000 zł + robocizna na miejscu... 

 

Powiem Wam szczerze że jeśli bym był pewny na 100% że to da życie czujnikom cofania to bym już zapłacił żeby to w końcu działalo...

Opublikowano

Sterowniki z indeksem xH (czyli  mające jako drugą literkę H, w tym przypadku DH) są sterownikami highline. Powinny  zatem obsługiwać także pdc.

Opublikowano
  • Autor

Muskel1 Ty to zawsze coś mądrego  napiszesz i dużo można się od Ciebie nauczyć... Czyli mówisz że można brać? Jak Ty potwierdzasz to jakoś tak spokojniejszy jestem.

Edytowane przez protoss

Opublikowano

DH powinien obługiwać pdc bo ma osadzone wszystkie piny w kostce C ale czy podejdzie pod Twój pojazd na 100% Ci nie powiem. Sterownik musi obsługiwać nie tylko pdc ale też wszystko co masz na pokładzie. Jeżeli w ASO twierdzą, że podejdzie to być może tak jest. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

DH powinien obługiwać pdc bo ma osadzone wszystkie piny w kostce C ale czy podejdzie pod Twój pojazd na 100% Ci nie powiem. Sterownik musi obsługiwać nie tylko pdc ale też wszystko co masz na pokładzie. Jeżeli w ASO twierdzą, że podejdzie to być może tak jest. 

Dzięki wielkie w poniedziałek jeszcze ma dzwonić dział serwisu od nich to dokładnie się dopytam i dam znać co powiedzieli  :)

Opublikowano

DH to wersja wypasiona czyli highline i obsługuje bardzo dużo funkcji więc być może podejdzie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
On 11/28/2022 at 1:01 PM, protoss said:

The part number is 8W0 907 063 DG:)

 

I've upgraded used DG module from CC when retrofitted matrix headlights, there is no problems with PDC (front and rear), but you need correct datasets for PDC sensors, otherwise they will not work.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.01.2023 o 13:04, diwasas napisał(a):

I've upgraded used DG module from CC when retrofitted matrix headlights, there is no problems with PDC (front and rear), but you need correct datasets for PDC sensors, otherwise they will not work.

Thanks for infomation. Tomorow i'm going to ASO and they check on the occasion chassis number fd my car then will decide to bring right model BMC1 driver. Then they are mounted and programing chip and we will see :) 

Opublikowano
  • Autor

Sterownik zamówiony. Dzisiaj zapłaciłem zaliczkę i będą sprowadzać w Niemiec. Okazało się że ten sterownik co jest w moim samochodzie nie pasuje do numeru nadwozia przez co jak twierdzi ASO nie widzi czujników cofania. Mają się odezwać jak sprowadzą. Dam znać jak sprawa się zakończyła.

Opublikowano

Z jakim indeksem zamówiłeś?

 

Opublikowano
  • Autor

DH

Opublikowano

Ok.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Ok.

Bez Ciebie nie wiedział bym jak z nimi rozmawiać więc dzięki za wykład. Podjedzie kiedyś do Łasku to się napijemy dobrego piwa 

Opublikowano

:hi:nie ma sprawy :wink:

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

:hi:nie ma sprawy :wink:

Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.