Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiennik licznika 8E0920930J


danieldj6

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kupilismy audi z uszkodzonym wyświetlaczem. Chcialam wymienic sam wyświetlacz, niestety nogdzie nie moge znalezc zamiennika. Myslalam o podmiance z anglika bo sa tansze na alledrogo, ale kupilam juz 2 i kazdy ma inny wyswietlacz. Moj licznik to tak na 90% 8E0920930J, ale pewnosci nie mam bo w liczniku bylo grzebane naklejka jest naderwana. Widac tylko koncowke 30J. Wyswietlacz na pewno jest kolorkwy bo czasem mi przeblyski i dzialal. Poratuje ktos numerem zamiennika, zebym nie nadziala sie 3 raz na nie ten licznik. Audi a4 b6, 2001r, 1.9 tdi 130 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wszystkie wyświetlacze jakie miałem były takie same. Masz może zdjęcie Twojego wyświetlacza? Najlepiej z tyłu, żeby było widać nr. Mam jeszcze 1 kolorowy do sprzedania, możemy dogadać na pw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety sa rozne. Kupilam ostatnio inny i wyswietlacz byl bardziej kwadratowy.

20221203_122829.jpg

20221203_122823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były różnice w rocznikach liczników dlatego tak trafiłaś pechowo - jakie numery kupiłaś?

 

mam parę liczników - sprawdzę czy nie mam jakiegoś ekranu pasującego do twojego 

 

a nie myślałeś żeby zamiast tego 930J wrzucić któryś z tych który kupiłeś? zrobić Immo i spokoj 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz nie znam sie na tym i niestety nie mam kompa z programem, zeby przerobic inny licznik, dlatego kombinuje z przelozeniem samego wyswietlacza. Ten z kolorowym wyswietlaczem kupilam anglika, ale go zwrocilam. Jak mowia do 3 razy sztuka. Napisalam tez do firmy zajmujacej sie naprawianiem licznikow ale zaspiewali mi 850zl to podziekowalam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge wysyłkowo ogarnać zgranie immo jakby ale w weekend sprawdzę czy mam jakiś pasujacy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Banan napisał(a):

Moge wysyłkowo ogarnać zgranie immo jakby ale w weekend sprawdzę czy mam jakiś pasujacy 

Super gdyby pasowal jakis wyswietlacz. Z wysylaniem licznika to ciezko bo auto mi potrzebne do jazdy do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...