Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWA] Proszę o analizę błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

Po podlaczeniu vaga wyskoczyly mi takie oto bledy:

17440 - Sensor for Nox (G295): Signal too High

001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

17440 - Sensor for Nox (G295): Signal too High

001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

17440 - Sensor for Nox (G295): Signal too High

001 - Upper Limit Exceeded

01370 - Alarm via Interior Scan

35-00 - -

01369 - Alarm via Hood Switch

35-00 - -

01371 - Alarm via Door Contact Switch: Driver Side

35-00 - -

01559 - Drivers Door

59-10 - Can't Unlock - Intermittent

1 DTCs Found:

00858 - Connection: Radio ZF Output to Antenna Amplifier

36-10 - Open Circuit - Intermittent

Moglby mi ktos wyjasnic co mam dalej z nimi zrobic?

Czy te pierwsze bledy wiaza sie z wymiana sensoru Nox??

moje auto to a4 2.0 FSI 2004r

Z gory dzieki za odpowiedz

Opublikowano

Chyba wlaleś slabe paliwo-chodzi o czujnik tlenków azotu.

Gdzieś czytalem ,że mozna go wyczyścić.

Może ktoś z naszego forum to przerabial-to pomoże

Opublikowano
  • Autor

Chyba wlaleś slabe paliwo-chodzi o czujnik tlenków azotu.

hmm a jakie paliwko najlepiej lubi ten silnik??Jesli to poprzez paliwo wyskoczylo:|

Dodam takze ze po zalaczeniu silnika obroty wchodza na 1200 i po parunastu sekundach spadaja na 800 i potem ok...

Opublikowano

Dobrej jakości-pocztaj link od PRE-pl

Opublikowano

Lej na BP albo na Shellu :good:

Opublikowano
  • Autor

Dobrej jakości-pocztaj link od PRE-pl

ok obadalem czyli wyglada ze to paliwko w moim przypadku chyba, bo ja zadnego szarpania u siebie nie zauwazylem jak kolega pisal ze ma u siebie..

Lej na BP albo na Shellu :good:

No wlasnie dziwne bo zawsze tankuje na BP :/

Opublikowano

Skasuj bledy i sprawdz ponownie za jakis czas. To moga byc jakies pozostalosci po sporadycznych niedomaganiach :hi:

Opublikowano
  • Autor

Skasuj bledy i sprawdz ponownie za jakis czas. To moga byc jakies pozostalosci po sporadycznych niedomaganiach :hi:

oki doki

dzieki wielkie za pomoc chlopaki :good:

troche sie ucieszylem ze to palilwo a nie ten sensor bo nie usmiecha mi sie wydawac kolo 2 tys za niego ....grrrrrrrr

Opublikowano

nie zrozumiałeś... słabej jakości paliwo może mieć zły skutek na czujnik, czyli może w efekcie zostać uszkodzony.

Choć oczywiście jak zmienisz paliwko, to może się okazać że działa i nie ma już problemów.

Opublikowano

Jak się pojawią ponownie to zmień na shella ja zmieniłem bo robię więcej mil na paliwie z shella nie wiem czemu ale tak jest :)

Opublikowano
  • Autor

Jak się pojawią ponownie to zmień na shella ja zmieniłem bo robię więcej mil na paliwie z shella nie wiem czemu ale tak jest :)

hmmm ciekawe....moze masz racje zmienie stacje i obadam

czyli do mojego silnika (2.0 FSI) ilu oktanowa bedzie najlepsza??

Opublikowano

Może zapytajcie producenta/dealer'a, jakie paliwo zaleca do silników z czujnikiem NOx.

Opublikowano
  • Autor

Może zapytajcie producenta/dealer'a, jakie paliwo zaleca do silników z czujnikiem NOx.

to bedzie najlepsze rozwiazanie...pojade jutro i obadam sprawe

a co powiecie o tym bledzie z antena do radia??

co on oznacza??

Opublikowano

Ja też to miałem wykasowałem i już nie ma to jest od anteny sprawdz wtyczkę za radiem lub przy wzmacniaczu anteny jak się pojawi ponownie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.