Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b6] Audi exclusive fajna wersja na projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, sahipp napisał(a):

 

świetnie ten przód wygląda, taki muskularny... jedynie co mnie wstrzymuje aby zrobić to samo u siebie to złodziejstwo... posiadam seryjny zderzak a już komuś spodobała się środkowa kratka... a te z s`ek dodatkowo swoje kosztują...

Mój jest przerobiony tzn. Sam go przerobiłem . Kupiłem dokładkę z kratkami na olx udało się tak spasować ze zderzak jest równo z błotnikiem a wcześniej jak oglądałem takie przeróbki to mówili ze ta się nie da ze dokladka jest za krótka . 

Opublikowano
  • Autor

Tak wyglada zderzak bokiem 

 

IMG_5334.thumb.jpeg.67b5bfa88caab8240d91876c52abfe09.jpeg

Opublikowano

Ładnie  wyszło  z tym zderzakiem, dużo pracy  z dołożeniem  tej dokładki  s line? :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Misieqq7 napisał(a):

Ładnie  wyszło  z tym zderzakiem, dużo pracy  z dołożeniem  tej dokładki  s line? :)

Nie jest dużo , wystarczy odciąć cześć starego stelaża i to wszystko . Radzę odcinać etapami , żeby nie odciąć za dużo . Tniemy i dokładamy nowa dokładkę i sprawdzamy czy coś jeszcze chaczy czy już jest ok

Opublikowano
Godzinę temu, peter22 napisał(a):

Nie jest dużo , wystarczy odciąć cześć starego stelaża i to wszystko . Radzę odcinać etapami , żeby nie odciąć za dużo . Tniemy i dokładamy nowa dokładkę i sprawdzamy czy coś jeszcze chaczy czy już jest ok

Ok dzięki  za info  też  myślę  o takim modzie 

Opublikowano

szczerze? bardzo fajnie Tobie to wyszło, gratuluje moda

Edytowane przez sahipp

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, sahipp napisał(a):

szczerze? bardzo fajnie Tobie to wyszło, gratuluje moda

Dzięki 

 

szukam pozostałych dwóch elementów zewnętrznych pakietu s-line i do lakiernika ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie pisałem o a4 z braku czasu . 
Dzisiaj auto odebrane od mechanika po wymianie 

- olej w dyfrze

- olej w torsenie 

- zimering skrzyni od strony wału bo się pociło 

- wymiana wszystkich trzech poduszek silnika 

 

Do zrobienia sprężarka klimy , bo puszcza olej .

 

nie znalazłem w normalnej cenie zderzaka s-line na tył , wiec dalej szukam . 
 

Za to udało się dorwać spojler Ala rs . Jak znajdę zderzak tył to idzie do malowania przednia dokladka s-line , lotka.

 

 

IMG_5572.jpeg

IMG_5570.jpeg

IMG_5571.jpeg
 

IMG_5653.png

de3b5855-ed12-4210-a676-48a174b5a80f.jpeg

Edytowane przez peter22

Opublikowano
  • Autor

de3b5855-ed12-4210-a676-48a174b5a80f.jpeg

IMG_5653.png

Opublikowano

Hej ! Obserwuje Cię od jakiegoś czasu i padło dużo słów " ala " . ? nie nadużywaj tego słowa , bo Twój samochód na prawdę zaczyna super wyglądać  i nie bądź aż tak skromny :) Spoiler na zdjęciach wyżej wygląda kozacko , chyba sam się zainteresuję takim , a o dokładkę z cupry dbaj bo już praktycznie nie osiągalny temat nawet w ASO : ) Po za tym bardzo ładny wóz i oby do przodu ! Ja Przód + tył s line wyrwałem za 1400 zł 

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Koziar993 napisał(a):

Hej ! Obserwuje Cię od jakiegoś czasu i padło dużo słów " ala " . ? nie nadużywaj tego słowa , bo Twój samochód na prawdę zaczyna super wyglądać  i nie bądź aż tak skromny :) Spoiler na zdjęciach wyżej wygląda kozacko , chyba sam się zainteresuję takim , a o dokładkę z cupry dbaj bo już praktycznie nie osiągalny temat nawet w ASO : ) Po za tym bardzo ładny wóz i oby do przodu ! Ja Przód + tył s line wyrwałem za 1400 zł 

Dzięki , staram się hehe . 
Niestety  ale nie mam dokładki cupry. 
No ceny fajne jak za dwa zderzaki 

Opublikowano

Cześć. Jak tam u Ciebie wyszło ,dopasowanie tej lotki na klape? leży dobrze? Widzę ,że ładnie tam jedziesz z modami, gratulacje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, A4b6quattro napisał(a):

Cześć. Jak tam u Ciebie wyszło ,dopasowanie tej lotki na klape? leży dobrze? Widzę ,że ładnie tam jedziesz z modami, gratulacje :thumbup1:

Przyłożyłem ja na sztukę i wyglada Ok . Dojdzie lakier i klej dlatego pewnie trzeba będzie troszkę liznąć ja od spodu żeby było więcej luzu , ale to już zostawiam lakiernikowi . 
sprzedawca powiedział jasno . Przed malowaniem dobrze dopasować ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zabrałem się za wymianę gumowych uszczelek w zbiorniczku spryskiwaczy , bo mi uciekał płyn wymieniłem przy okazji pompkę od spryskiwaczy lamp mimo wymiany spryski dalej nie działają ?. Po wymianie uszczelek na nowe dalej się lało ?. Okazało się ze winowajca jest wężyk plastykowy co dochodzi do pompki spryskiwaczy szyby . Szybka naprawa i już nic nie cieknie . Dobrze ze to nie wina zbiorniczka bo mam jedyny w swoim rodzaju (w aucie jest webasto) mimo ze numery innych są identyczne to zbiorniczki się różnią . 

IMG_5701.jpeg

IMG_5702.jpeg

IMG_5703.jpeg

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

No i dzisiaj pyknęła okrągła liczba na liczniku 

 

IMG_7169.thumb.jpeg.e3baee2d388e25e2e5936e7e07fd03cf.jpegIMG_7169.thumb.jpeg.e3baee2d388e25e2e5936e7e07fd03cf.jpeg

 

udało się w końcu pomalować zderzaki s-line i lotkę , także zewnętrzny pakiet już mam kompletny 

IMG_6816.thumb.jpeg.5987f97455d82703480709569a559300.jpegIMG_6811.thumb.jpeg.f404003cdb9ab15a742f51054fc97283.jpegIMG_6818.thumb.jpeg.130d4cc229bd6586c1f5d14defa6df55.jpeg967F0CBF-340C-4F64-901D-C7AA1FC77128.thumb.jpeg.aee5d66641452d240c1e3fadac57fed6.jpeg

IMG_7172.jpeg
 

a4 znowu będzie mogła odpoczywać bo już jest auto na jazdę na co dzień 

 

IMG_7123.thumb.jpeg.ee115d8eab1345aff2eb9fafc1a4ba85.jpeg

Edytowane przez peter22

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj udało się wyrwać nowe koło na lato w zaje..stej kasie . Koło z q3 19 cali 

 

 

IMG_7415.jpeg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj udało się zabrać za przeguby wewnętrzne . 
jedna strona zmieniona 


 

IMG_7463.thumb.jpeg.9687a51d1975dec65f135c538114262b.jpegszybki obiad i zabieram się za drugą . W lewym zerwała się guma od węższej strony . Nie było tego widać na aucie . Ale podczas jazdy już trzepało budą . Zobaczymy co się okaże z drugiej strony 

Opublikowano
  • Autor

No niestety prawa strona oba przeguby do wywalenia . Całe szczęście że udało się podjechać do sklepu i były części na miejscu 

 

IMG_7465.thumb.jpeg.90975a9124ee66252cce9a8d0ffa3589.jpegIMG_7466.thumb.jpeg.13256769f4b20ba3a22d5f880d40dd07.jpegi po wymianie 

 

 

IMG_7470.thumb.jpeg.bb7693b617861c1d200ff1cb7b15a359.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj się zebrałem i jeszcze zmieniłem olej z filtrem . KM nie zrobiłem Heheh ale latka strzeliły i trzeba było wymienić . 
Dodatkowo postanowiłem jeszcze wymienić łączniki stabilizatora . Okazało się że na aucie całe przednie zawieszenie jest jeszcze fabryczne z 2004 roku ?

niestety elementy gumowe mają już dość i trzeba wymieniać na nowe . 
IMG_7479.thumb.jpeg.d3e4442b807eba9c7c423102ee8b46a0.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.