Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda pod siedzeniami


Beatraax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w prawdzie posiadam audi q5, ale to praktycznie to samo... Audi z panorama.  

Podsufitka sucha, gabka pod podstopnica sucha, odplywy drożne, pod nogami kierowcy i pasażera sucho. 

Pod zewnętrzna szyna fotela zarówno kierowcy jak i pasażera oraz z tyłu ale tylko od strony drzwi,  mokro ...

Ma ktoś jakieś pomysły skąd może się to zbierać?

 

Edytowane przez Beatraax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie znajdę zdjęć na Google ani raportu, szukałem..  Dookoła ten sam wynik na mierniku, słupki progi też to samo... także nie był raczej bity w bok  

Edit: Dodam że auto mam już półtorej roku i do tej pory było wszystko ok

Edytowane przez Beatraax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tylko od strony drzwi, to sprawdź co dzieje się z wodą, kiedy te drzwi otworzysz i oblejesz je. Powinna spływać dołem ale może być tak, że odpływy w drzwiach są zapchane szpachlą po polerowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał(a):

Skoro tylko od strony drzwi, to sprawdź co dzieje się z wodą, kiedy te drzwi otworzysz i oblejesz je. Powinna spływać dołem ale może być tak, że odpływy w drzwiach są zapchane szpachlą po polerowaniu.

Dobry pomysł, na noc też zostawiłem ręczniki papierowe na progu i wokół tego co jest mokre, bo padało i niby suche są ... ale spróbuję tak jak mówisz. 

 

Ogólnie to jest sztorm dzis ( jestem w Holandii ), więc leje mega mocno a tam jest jedynie wilgotno... A przy takim deszczu wg mnie powinno być jezioro... Więc nie wiem czy jest jakaś opcja żeby się woda tam skraplała, zbierała czy co... Bo jakby lało prosto tam, to woda by raczej stała w tamtym miejscu?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj całe popoludnie szukania i nic, cała strona pasażera wyciągnięta,  pod nogami pasażera gabka od spodu bardzo mokra , pojechałem ze znajomym na myjnie, jeden zlał całe auto kilka razy porządnie, drugi siedział w środku i.. nic. 

Zostawiłem specjalnie ręczniki na podłodze na noc ( tapicerka podniesiona ), w nocy padało I rano widzę mokre ręczniki... jak?  

 

Tam od strony tunelu środkowego przy nogach pasażera jest wężyk.. skraplanie klimy? Stamtąd czasem widzę kilka kropelek że zleci do środka, mimo że wczoraj założyłem ponownie, nadal przecieka.. 

20230105_112032.jpg

20230105_112044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...