Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szum w środku A4 B6 sedan


KarNaw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem z moją b6 1.8t Quattro sedan. Szumi mi w kabinie podczas jazdy, zaczyna się już od 50-60km/h. Jeździłem kolegi b6 taka sama tylko 3.0v6 i jest cichutko w środku a u mnie przy tej samej prędkości szum taki jakby z tyłu... Może jakichś wygłuszeń nie mam? Macie może jakaś rozpiskę gdzie są i jakie wygluszenia albo coś żeby z tym powalczyć? ? Łożyska wykluczam bo jak się wjedzie na nową drogę to mniej dokucza ten szum, zmniejsza się. Opony różne komplety przekładane i dalej to samo. Druga sprawa jak zamykam drzwi u siebie i siedzę w środku to tak pusto jakby a jak u kolegi jak zamykam to słychać że taka wytłumiona, szczelna. 
Jak stoję na parkingu tyłem do drogi głównej to wyraźnie słyszę przejeżdżające auta więc ewidentnie coś nie jest wytłumione. Proszę o wskazówki. Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opadły ci przypadkiem któreś drzwi?? Zabierz kolegę na wycieczkę i niech usiądzie z tyłu i podczas jazdy niech uniesie drzwi do góry za ramę okna, czynność ta powtórzcie dla wszystkich drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...