Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające podświetlenie wnętrza


Drollex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj mam problem z podświetleniem wnętrza ale i nie tylko z tym. (Przesyłam film jak to wygląda od wewnątrz). Ogólnie miga mi podświetlenie deski, zegarów, podsuftiki, zapalniczki tip. Ale światła w podsufitce normalnie można włączyć i działają i nie migają. Również nadmuch sam się włącza i wyłącza, radio gra normalnie ale czasem na ułamek jest przerwa , światła mijania potrafią też się włączyć i wyłączyć, a np kierunkowskaz nierówno pracuje np. raz dłużej się zaświeci albo nastąpi dłuższa przerwa przed kolejnym mignięciem. Tempomat również przez to nie działa. Czy może ktoś wie o co z tym chodzi i gdzie szukać przyczyny? Dodam również że np. jak zgasze auto i odpale to czasami wszystko działa normalnie, tempomat światła, podświetlenie itp. ale po ponownym odpaleniu znowu to występuje, albo po pewnym czasie dopiero. Sprawdzałem ładowanie to podczas postoju jest około 13.80v, a podczas jazdy 14.03v. A no i obrotomierz i prędkościomierz działa normalnie, ale np jak mam zaciągnięty ręczny to kontrola potrafi zgasnąć na trochę i się ponownie zapalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam audi a4 b7 i ten sam problem i go naprawiłem. Powodzenia oraz Pozdrawiam:lol1:

Edytowane przez AudiExpertKrycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoki napięcia spowodowane przez alternator. Miałem coś podobne na starym Valeo. Okazało się żenie opłaca się regenerować  Zmieniłem na używke Bosch i na razie gitara

Edytowane przez nik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...