Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wchodzi w tryb awaryjny - nie pali sie Check-Engine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

na samym początku przedstawię pacjenta , którego kupiłem 2 tygodnie temu i jestem w nim zafascynowany po uszy ale coś go tam boli

nie jest to seria ani też po sofcie ale ma więcej mocy niż te 1.8 T 150km z modów jakie zrobił poprzedni właściciel to tak :

- caly układ wydechowy kwasowy 

- downpipe kwas

- mocniejsza turbinka od turbinki.pl

- centralny intercooler od FMIC

- sprzęgło obite kevlarem

- wtryski gaz pod 300 KM

i teraz tak po zakupie miałem do wymiany listwę wtrysku od gazu ( instalacja stag) i reduktor przy butli , ponieważ cała instalacja jest na 8mm a reduktor był na 6-stce.

Panowie ustawili gaz, wystroili mape nową zrobili no i niby fajnie ale po 40/50 km zapalił się check engine. w błędach wyskakiwało cały czas, że mieszanka jest zbyt uboga oraz mała skuteczność katalizatora.

pogrzebałem pod maską i zauważyłem , że wężyk od podciśnienia z egr odpadł więc ogarnałem temat pokasowałem błędy i było dobrze aż dzisiaj po odpaleniu auto wpadło w tryb awaryjny i już nie jechało tak jak powinno. No dobra przjechałem 5 km i turbinka zaczęła działać. 

Dodam , że od momentu naprawy instalacji gazowej check engine już nie ani razu nie wyświetlił. w Błędach silnika nic nie ma co by wskazywało na problem z doładowaniem czy MAF albo inne ważne komponenty. 

Warto może by było zrobić logi dynamiczne czy na postoju? Jeśli tak to poprosiłbym o instrukcje który kanał oraz które bloki i załatwię co trzeba do diagnozy! 

 

Pozdrawiam Serdecznie i Dziękuje za każdą pomoc , Mateusz

Opublikowano

 

Opublikowano
  • Autor

002 003 statyczny

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.


090 093 statycznmy

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.



002 033 dynamiczny 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.


003 020 dynamiczny  

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.


115 118 dynamiczny  

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.


002 033 dynam lpg   

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano

Auto po sofcie, rozrząd przestawiony o ząbek. Na gazie zalany, na benie za ubogo. 

Najlepiej wgrać serię i ponowic logi na pb oraz sprawdzić rozrząd. 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Z tego co mi wiadomo to nie było żadnego softa w tym aucie. Rozrząd poprawie w najbliższych dniach 

Opublikowano

To masz zle info. Jest program i do tego turbo sporo przeładowuje w peaku. 

Poza tym kto normalny robiłby takie mody bez podnoszenia mocy? :grin: zmiany mechaniczne bez ingerencji w soft mocy nie dają.. 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Czyli od czego najlepiej zacząć ?

edit / auto pojechało do chłopaków z VTECH ogarną temat i dam znać rezultaty POZDRAWIAM 

Edytowane przez xsunbathe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.