Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Filtr oleju firmy BOSCH A4 B6 AVF 2004 Avant 96kw


kroghot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zakupiłem olej i filtr oleju (dodam że olej kupiłem według opisu jakie znalazłem tu na forum), co do samego filtru nie znalazłem konkretu aby się przydało. Poleciałem do sklepu i poprosiłem o najlepszy jaki mają do mojego auta. No i mi dali BOSCH nr. katalogu 1457429619.

Tak sobie patrze że on jest bez obudowy i nie wiem czy to dobrze czy źle. Proszę o waszą opinie jakiego wy producenta używacie? cz jest sens tego zakładać czy mam go oddać i czy dobrze że on jest bez obudowy?.

moje auto - A4 B6 AVF 2004 Avant 96kw

Mam jeszcze pytanie jedno, czy od razu wymieniać inne filtry czy nie potrzeba. Pytam tu o filtr paliwa, kabiny no i może jakieś inne o których nie wiem że w ogóle są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza dla dobra Imm i turbiny, filtr kabinowy co sezon sie zmienia wraz z odgrzybianiem klimy. Paliwowy zalezy kiedy ostatnio zmieniales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr powietrza też wymień i kabiny żeby nie pachniało grzybkiem w kabinie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za cenne wskazówki. A co do ów filtru oleju to dobry kupiłem?

Dobry, do tego modelu jest sam srodek - nie zapomnij tylko wymienic uszczelki malutkiej która jest w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego KROGHOT filtr oleju jest bez obudowy. Wymień wszystkie powietrza, przeciwpyłkowy oraz paliwa i będziesz miał spokój.

Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za cenne wskazówki. A co do ów filtru oleju to dobry kupiłem?

Dobry, do tego modelu jest sam srodek - nie zapomnij tylko wymienic uszczelki malutkiej która jest w komplecie.

ta uszczelka jest cholernie ważna... także słuchaj kolegów

ja używam filtrów tylko MANN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...