Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zaaplikować bezpośrednio do silnika, środek do czyszczenia wtryskiwaczy?


Przemos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wiem że tematów było już sporo ale w zadnym nie było opisane jak za aplikować środek typu Tec 2000 lub LM Spulung bezpośrednio do silnika.Wszystko co obejżałem było na pompowtryskach .A z tego co mi wiadomo to pod samą pompę wysokiego ciśnienia nie da rady.Może ktoś z was już to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od 15 minuty  tu metodą chałupniczą jest pokazane w taki sposób to można zrobić. Nie wiem czy dokładnie o to chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy można podłączyć tego Tec 2000 bezpośrednio pod pompę wysokiego ciśnienia czy muszę podłączyć go pod pompę wstępną pod autem.Bo z tego co wyczytałem to pompa wstępna daje paliwo pod jakimś ciśnieniem na pompę wysokiego ciśnienia i dlatego pytam bo nie jestem pewny.Najlepiej by było jak by się wypowiedział ktoś kto to już robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Robiłem ostatnio w co prawda A3 8p 1.6TDI ale sytuacja ta sama. Użyłem teca 2000 w brązowej butelce tego co się wlewa do baku. Żeby uzyskać podobny elekt do bezpośredniego użycia środka to zmieszałem go z ok 2L ON, następnie spuściłem całe paliwo z baku i wałem te 2,4L mikstury. Uruchomiłem silnik na 3h sprawdzając że zużycie paliwa na wolnych obrotach wyniosło ok 0.6l/h. Po 3h zgasiłem nie doprowadzając do zapowietrzenia. Potem zmieszałem druga butelkę z 20l paliwa i tak jeździłem. Tak wyglądał filtr po zakończeniu operacji20230204_091320.thumb.jpg.41fcdc2305df86d3ae38a97d6e7741a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych silnikach a konkretnie to we wtryskach siadaja cewki 

stosowanie tego typu dodatków niewiele daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...