Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akcja serwisowa na pojeździe z Kanady

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam audi SQ5 2021 3.0 benzyna 354 km 

 

 dostałem informację z serwisu że samochód wymaga akcji serwisowej lecz nie są w stanie jej przeprowadzić z PL. 

- wymiana czujnika położenia wałka rozrządu

- Doposażenie w osłonę ochronną

- Aktualizacja systemu nawigacji i mediów 

- Kompletowanie kluczyków 

 

proszę o informację czy jest na podkarpaciu ktoś kto może wykonać przynajmniej wymagane rzeczy tj wymiana czujnika i osłonę (nie wiem co to jest dokładnie) 

 

Dodatkowo potrzebuję serwisu który zrobi mi serwis olejowy wraz z wpisem. 

 

z góry dziękuję za dopowiedz. 

 

 

 

Opublikowano

Zaczął bym od napisania do serwisu audi , niech dadzą wycenę .

Olej też zmienią i wcale nie musi być drogo 

Opublikowano

A ja nie rozumiem co ma piernik do wiatraka, auta produkowane w Europie z eksportem na USA nie wymagają części, których w Europie nie ma. Zapytaj w kilku innych ASO, że masz akcję serwisową i chciałbyś z niej skorzystać, jak odmówią to zapytaj o powód.

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem już do 4 

W każdym łowią inaczej. 

Kluczyk to jie problem jak się okazuje ale pozostałe rzeczy nie zostaną wykonane gdyż pojazd był wyprodukowany na rynek Kanadyjsji. 

Nawet dealer nie udzielił mi odpowiedniej odpowiedzi. 

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Lukaa5 napisał(a):

Zaczął bym od napisania do serwisu audi , niech dadzą wycenę .

Olej też zmienią i wcale nie musi być drogo 

 

Serwis audi właśnie na wpisana akcje serwisowa na pojeździe ale nie mogą tego wykonać bo pojazd wyprodukowany jest na rynek Kanadyjski. 

Brak konkretow

Opublikowano

Jak nr VIN kwalifikuje do akcji serwisowej to przecież musi być wykonana, auto na rynek kanadyjski też ma pewnie inny numer VIN, a skoro akcja na niego jest to co, masz go do ASO w Kanadzie oddać? Nie rozumiem, może za głupi na to jestem.

Opublikowano
41 minut temu, eterrmit napisał(a):

 

Serwis audi właśnie na wpisana akcje serwisowa na pojeździe ale nie mogą tego wykonać bo pojazd wyprodukowany jest na rynek Kanadyjski. 

Brak konkretow

Nie wiem jak działa serwis w pl , ale odpłatnie chyba zrobią 

Opublikowano

Coś dziwne , robiłem niedawno drobiazg w ASO i gość mi mówi że mam akcję serwisową która była tylko w Stanach . Ustawił mi datę , wszystko zrobili oczywiście za darmo . 

 

Akcja fabryczna 42L5   K1,OZ,V3,XP,Z1,Z2,Z3,Z4

Akcja fabryczna 90S9  01,02

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano
5 godzin temu, Lukaa5 napisał(a):

Nie wiem jak działa serwis w pl , ale odpłatnie chyba zrobią 

Nie w tym rzecz, akcja serwisowa jest za darmo, bo to oznacza wadę od strony producenta, dlaczego on ma za to płacić?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.02.2023 o 19:40, mariusz36 napisał(a):

Coś dziwne , robiłem niedawno drobiazg w ASO i gość mi mówi że mam akcję serwisową która była tylko w Stanach . Ustawił mi datę , wszystko zrobili oczywiście za darmo . 

Wyjaśniło się. 

W końcu serwis audi z Lublina podszedł do tematu profesjonalnie. 

Jako jedyny do którego dzwoniłem po 4 dniach oddzwonili z informacją że auto zostało przepisane na rynek europejski i że 3 z 4 akcji serwisowych nie dotyczy europy tylko rynek Kanadyjski oraz że zostały one usunięte. 

Zapraszają na wykonanie ostatniej akcji serwisowej :)))))

 

 

Opublikowano

Tyle dobrze, że pomogło dobijanie się na siłę do więcej jak jednych drzwi.. Masz gdzieś numery tych akcji serwisowych? Dowiedzieliśmy się czego dotyczyły.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.02.2023 o 19:49, Langista napisał(a):

Tyle dobrze, że pomogło dobijanie się na siłę do więcej jak jednych drzwi.. Masz gdzieś numery tych akcji serwisowych? Dowiedzieliśmy się czego dotyczyły.

Jedna z akcji to: doprogramowanie kluczyka (jak sprzedawali autko że w,głodu na brak komponentów klient dostawał jeden kluczyk) 

Pozostałych nie znam - nie dotyczyły Europy. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.