Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spojler zniknie?!? :shocked:

nie wierzę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przecież na samym początku jak założyłem temat to napisałem że z czasem zniknie :wink4: A Ty SoMeS załatwi mi te LEDy a nie przejmuj się spoilerem :tongue4:

Opublikowano

jakie ledy? :cool1:

teraz Ci się ledy podobają? halogeny sobie zamontuj :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

LEDy mi się od dawna podobały, ale te ori od S6, a nie takie badziewie co miałeś u siebie :polew:

Opublikowano

widziałeś to badziewie co teraz kupiłem :cool1:

już się nie mogę doczekać żeby Ci foto pokazać jak to świeci :decayed:

Opublikowano

normalna grubość to 25mm

zalecana przez producenta to min.22mm pozniej do wymiany

Opublikowano
  • Autor

widziałeś to badziewie co teraz kupiłem :cool1:

już się nie mogę doczekać żeby Ci foto pokazać jak to świeci :decayed:

Te co teraz kupiłeś to właśnie są ori od S6 czyli takie na jakie poluję od dłuższego czasu :decayed: A pokazywać zdjęć mi nie musisz, bo już dawno widziałem na żywo jak świecą :cool1: Jedynie uprzedziłeś mnie i udało Ci sie je dorwać w dobrej cenie prędzej niż ja to zrobiłem :tongue4:

Opublikowano

wiem co kupiłem :naughty: pełno tego tu jest :wink4:

Opublikowano
  • Autor

normalna grubość to 25mm

zalecana przez producenta to min.22mm pozniej do wymiany

Dzięki za info. Muszę sprawdzić dokładnie grubość, ale pewnie czeka mnie wymiana. Co sądzisz o zestawie tarcze Brembo + klocki Ferodo ?

Opublikowano

jak hamujesz jak emeryt moze być :tongue4:

ja polecam ZM

Opublikowano
  • Autor

wiem co kupiłem :naughty: pełno tego tu jest :wink4:

Dlatego napisałem Ci żebyś skombinował mi jeden zestaw w dobrej cenie. Jak wiesz u nas ceny są kosmiczne. Skoro jesteś na miejscu to mógłbyś dla mnie poszukać i mi przywieźć :wink4:

jak hamujesz jak emeryt moze być :tongue4:

ja polecam ZM

Już mnie tak nie podpuszczaj :tongue4: Mocy nie podniosę także wydaje mi się że będą one wystarczające do mojego silnika. Napewno będą lepiej się spisywały niż montowane oryginalnie ATE. Mogę założyć konkretne żylety ale co będą wyhamowywały ? Tylko 125KM :mysli:

Opublikowano

i może Ci jeszcze mam zamontować ? :polew:

jak dasz coś zarobić to Ci przywiozę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zamontuję sobie sam :tongue4: Jeszcze chcesz na mnie zarobić ? Nieładnie :no: Zapytałem bo jak byś dał radę to byłbym wdzięczny. Miałbyś u mnie flaszkę :wink4:

Opublikowano

no tak Dibo ale z tym dowiezieniem do Ciebie to przesadziłeś :polew:

Opublikowano
  • Autor

no tak Dibo ale z tym dowiezieniem do Ciebie to przesadziłeś :polew:

Nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o przywiezienie do Polski. A tu bym sobie jakoś odebrał kurierem albo pocztą. Aż taki wygodny to nie jestem :tongue4: Oczywiście za fatygę i przysługę bym Ci się odwdzięczył :wink4:

Opublikowano

A to somes ile takie cudo kosztuje w tych twoich obecnych rejonach?? sorki za Ot :hi:

Opublikowano

zapraszam do mojego tematu na takie dyskusje :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

zapraszam do mojego tematu na takie dyskusje :naughty::polew:

Chcesz sobie ponabijać u siebie :tongue4:

Opublikowano

no właśnie bo w rankingach spadam :no:

nic już tu nie piszę :polew:

Opublikowano
  • Autor

Boisz się że Cię wyprzedzę w ilości wiadomości ? :naughty: U mnie możesz pisać, jeszcze daleko do tego :tongue4:

warnwarn.gifŚmiecenie w wątku aż do przesady...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.