Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Przeciek w miejscu zamontowanej anteny na dachu


herman82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Mam problem z przeciekiem w aucie a dokładnie w miejscu zamontowanej anteny na dachu- jestem tego prawie na 100% pewien- po wyjechaniu z myjnie zauważyłem trochę wody na rolecie bagażnika, podsufitka też była mokra w miejscu zamontowanej anteny. Poza tym widać, że ktoś chyba wcześniej przy niej grzebał(albo sama się troche odkszałciła) bo odstaje od dachu. Teraz pytanie: jak sie dostac do tej anteny? Trzeba będzie zdjąć podsufitke czy dostanę sie tam przez lampke oświetlenia bagażnika? Jak w razie czego zdjąć tą podsufitke? I czy trzeba bedzie wymienić ją na nową?? Proszę o pomoc i z góry WIELKIE DZIĘKI!!!!(Audi A4 Avant)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil i uzywaj opcji :szukaj: wiekszość już było na ten temat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj tematu o zmianie relingów na czarne w B6... tam będzie chociaż o zdejmowaniu boczków podsufitki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim avancie miałem podobny problem, tylko zamiast standardowej anteny miałem oryginalna płetwę od GPS. Nie zdejmowałem podsufitki a jedynie wymontowałem lampkę odkręciłem antenę uszczelniłem i ponownie zamontowałem, jak narazie nie cieknie :) wiec jestem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak dominikt1. Wszystko jest ok :). W sumie to chyba będę i tak musiał wymienić tą antenę bo mam problem z navi :confused4:, nie widzi satelit...ale to nie temat do tego wątku...dzięki!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...