Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oswietlenie klamek


Oskar Pazowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z podswietleniem klamek w audi a4 b9 bowiem ogolnie mam oswietlenie do domu itp i swiatelka w klamkach a nie chca swiecic i jak zrobic zeby je uaktywnic? komputerem czy jak? 2.0 tdi 2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pewność, że masz podświetlane klamki skoro nie świecą?

Gdyby były oryginalnie z fabryki zamontowane to by świeciły.

Doposażałeś je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Muskel1 napisał(a):

Skąd pewność, że masz podświetlane klamki skoro nie świecą?

Gdyby były oryginalnie z fabryki zamontowane to by świeciły.

Doposażałeś je?

kupilem ja taka, auto z belgi ogolnie 1 wlasiciel w polsce to ja i raczej to oryginalne z fabryki bo watpie ze komus sie chcialo klamki zmieniac, to sie da jakos wprogramowac czy cos? bo robilem to oswietleneo do domu na auto i nic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie klamki od dołu. Elementu led.

Gdybyś miał podświetlane klamki świeciłyby. 

Podświetlane klamki nie są i nie były wyposażeniem standardowym. Gdybyś je miał u siebie to by świeciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak byś miał lampki ale jeśli nie świecą to na 90% masz zaślepki. Musisz rozebrać klamkę i zobaczyć czy masz moduły ledowe - jeśli tak to kodowanie sterowników drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

To wygląda jak byś miał lampki ale jeśli nie świecą to na 90% masz zaślepki. Musisz rozebrać klamkę i zobaczyć czy masz moduły ledowe - jeśli tak to kodowanie sterowników drzwi.

Gdyby miał to by świeciły. Nie ma na 100% podświetlanych klamek zewnętrznych. Dlatego miał wrzucić zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ostatnio podczas naprawy ASO wywaliło kodowanie podświetlania klamek, które sam dokładałem (nie wiem czemu, nie powinni dotykać sterowników drzwi). Auto dość stare i nie pierwszy właściciel więc różnie może być, ale tak jak Ty uważam że raczej po prostu nie ma podświetlenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z założenia mieli wykonać tylko kalibrację kamery po wymianie szyby, ale jakąś walkę z tym prowadzili bo im nie szło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wuPiotrek napisał(a):

Z założenia mieli wykonać tylko kalibrację kamery po wymianie szyby, ale jakąś walkę z tym prowadzili bo im nie szło

Są przypadki gdy po aktywowaniu VZE w kamerze, nie da przeprowadzić się kalibracji kamery, gdyż zestaw danych nie zgadza się z tym, jaki powinien być fabrycznie. Dlatego przywrócili najpierw stan fabryczny i dopiero skalibrowali kamerę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michu1996 napisał(a):

No i gdzie te zdjęcie klamek? :palacz:

 

Czyli jednak nie ma ;) 

Zamiast najpierw sprawdzić co jest na pokładzie lepiej usiąść i otworzyć bezsensownie nowy temat. Na koniec jeszcze nie odpowiadać na pytania, bo po co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Zamiast najpierw sprawdzić co jest na pokładzie lepiej usiąść i otworzyć bezsensownie nowy temat. Na koniec jeszcze nie odpowiadać na pytania, bo po co. 

 

Dokładnie. 

Nie wiedział, co napisać, więc dlatego cisza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie jego wina że te zaślepki fabrycznie wyglądają tak jakby lampki tam były, mylące to jest przyznajcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Są przypadki gdy po aktywowaniu VZE w kamerze, nie da przeprowadzić się kalibracji kamery, gdyż zestaw danych nie zgadza się z tym, jaki powinien być fabrycznie. Dlatego przywrócili najpierw stan fabryczny i dopiero skalibrowali kamerę. 

Dokładnie tak było, przywrócili kamerę do fabryki i dopiero skalibrowali, inaczej im soft nie pozwalał wykonać kalibracji. Ale skąd zmiana w sterownikach drzwi? nie wiem.

 

Co najlepsze - mam chiptuning oraz 'wiszącą' akcję serwisową sterownika silnika, zawsze jak oddaję auto do ASO muszę rozpisywać brak zgody na tę akcję oraz modlić się żeby nikt nie przeprowadził jej bez spojrzenia w zlecenie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się może pomylić ale odpowiedzieć na zadane pytania i wrzuceniu zdjęcia powinien być każdy w stanie.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...