Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t Anb surge po zmianie zaworu


Graqu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż pytanie moje jest następujące czy montaż jest inny przy zaworze tłoczkowym (dv propera, nie hybryda zwykły) ,a tym membranowym ori? Słychać surge i teraz pytanie czy to zawór po prostu przyszedł lipny czy to może kwestia tego że te membranowe różnią sie montażem od tych tłoczkowych .  Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór już jest zamontowany tka jak trzeba z tym że dalej Surge nie zniknął, pytanie co może być dalej przyczyną tego że się on pojawia? Dodam że wsadzony jest grzybek zamiast puchy, auto ogólnie ma chipsa, nic poza tym nie zostało zmienione, a i w momencie zbutowania jej zaczynając od tysiąca obrotów tocząc się pompuje się do 3 tysia i przy około 4 jest odcięcie, w sensie wpada w tryb awaryjny przez przeładowanie teraz pytanie czy winna temu jest za pieczona Grucha czy coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo pytan za mało odpowiedzi, czy przed zmiana zaworu wszystko działało prawidłowo? Jesli tak, to kwestia jest taka ze albo coś zle zamontowałes, albo sam zawór się nie otwiera, ale co to nikt Ci nie powie dlaczego nie widząc tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zmianą zawór ori był uszkodzony, uciekało ciśnienie przez niego, zmieniłem węże przy montażu nowego szczelność też sprawdziłem sztange też sprawdzałem pracuje, dodam że raczej poprzednik zmieniał kata razem z turbo, może być taka możliwość że np nie jest wyregulowana Grucha i to może być przyczyną ? Tak myślę że może turbo było zdjęte z serii nikt nie myślał nad tym by może ustawić gruszke zgodnie z parametrami i teraz takie cyrki się dzieją, jutro lecę po ori zawór zobaczymy czy wszystko będzie git

Edytowane przez Graqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...