Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pilot raz dziala raz nie


Kali 4444

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie otoz mam problem z pilotem z dnia na dzień przestał dzialac tzn raz dziala raz nie moze to niema nic wspolnego ale 2 dni temu zmienialem klocki hamulcowe kluczyk polozylem do bagażnika i tak lezal sobie ze 2h po zrobieniu wszystkiego chciałem zamknac auto z pilota ale zero reakcji udalo mi się dopiero gdzies za 7 naciśnięciem mysle sobie ze może bateria juz slaba wymieniłem  na nową ale po tym wogle juz nie działał mysle biore vcdsa i ide zakodowac ponownie na początku wogle nie chcialo zlapac sygnału rozebralem pilot zlozylem i bęc zlapal sygnal zakodowalem vcdsem i mysle teraz będzie ok siedzę w aucie zamykam otwieram działa,wychodze z auta nie dziala mysle se jakas magia chyba wsiadam ponownie przejechałem kawalek ustalem znów dziala za chwile juz nie niewiem co może byc grane mial ktos podobnie?Do tego na vcdsie blad(pojawil się nie odrazu tylko za jakiś czas) na poczatku nie mogłem go skasować dopiero za którymś razem sie udalo.

20230504_204448.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys podobnie - z innym autem - okazalo sie ze luty puszczaly na przycisku - mikrostyk tez byl do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koalakm napisał(a):

Mialem kiedys podobnie - z innym autem - okazalo sie ze luty puszczaly na przycisku - mikrostyk tez byl do wymiany.

Chodzi ci o mikrostyki w zamkach? Jak tak to mam wszystkie sprawne.Troche dziwne zeby luty puszczaly na obu przyciskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...