Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z modułem komfortu i drzwiami kierowcy


Qexiuu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim mam problem ze swoją b6 idzie lato a ja kupiłem b6 z niedziałającym drzwiami kierowcy. Przelotkę w drzwiach kierowcy naprawiłem, moduł komfortu zmieniałem na inny z tym samym nr. Po naprawieniu przelotki głośnik, centralny zamek i lampka czerwona drzwi działa a szyby,lusterka i sterowanie zamka z drzwi już nie. Vag sypie błędami jak na zdjęciach. Po kupnie auta nie było silniczka szyb w drzwiach kierowcy i dokupiłem z końcówką B. Bezpiecznik termiczny sprawdzony. Obstawiam albo ten silniczek musi być z literką A albo przerwana szyna can. Światełko się swieci cały czas i na fisie przy otwartych drzwiach kierowcy pokazuje ze otwarte są drzwi pasażera i to tez miga nie jednostajnie. Powoli mam dość tej audi ale jednak quattro mnie przekonuje bardziej. 
Dzięki z góry 

 

Szyby nie działają na calym aucie

60A58346-2F07-4D18-BBCC-5FD481F3AB1D.jpeg

F2ED2B0A-0167-450C-8BC1-25157833AB8A.jpeg

460A9D91-FC8A-46AE-8CB0-89161153A424.jpeg

46331AAE-7E4B-4E17-8292-EF522D1D4723.jpeg

1FEC2F7A-A454-4B57-BF21-5851C069C8C3.jpeg

Edytowane przez Qexiuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto po dzwonie??? Masz problem poduszki powietrznej od strony kierowcy bocznej i frontowej i to on powoduje problem - sprawdź czy w ogóle masz poduszki, czy może jest coś nie tak z ich okablowaniem. Moduł od bocznej poduszki jest w okolicach środkowego słupka, od frontowej pewnie gdzieś przy zderzaku. Jakie błędy zapisane są w sterowniku Airbag??

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to początek 8E2xxxxxxx oznacza moduł od anglika wiec MK widzi go jako drzwi pasażera. Musisz szukać modułu zaczynającego się od 8E0 albo 8E1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde faktycznie, o tym nir pomyślałem… auto chyba kiedyś miało przygody lecz nie za mojej kadencji. Wiem napewno ze w pasie przednim jest wyjęty czujnik zderzeniowy. Zamówię silniczek szyby drugi i dam znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczny numer z 8e1 załatwiła sprawę dzięki bardzo. Temat do zamknięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...